Výhody registrace
| Datum představení | 22. dubna 2026 |
| Cena | 16 990 Kč |
| Operační systém | Android 16 |
| Rozměry | 156 × 74,7 × 7,8 mm |
| Hmotnost | 185 g |
| Notifikační dioda | |
| Zvýšená odolnost | IP68/IP69 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4, octa-core, 1× 2,8 GHz Cortex-720 + 4× 2,4 GHz Cortex-720 + 3× 1,8 GHz Cortex-520 |
| Grafický akcelerátor | Adreno 722 |
| RAM | 8 GB |
| Interní paměť | 512 GB |
| Slot na pam. kartu |
| Rozlišení | Full HD+, 1264 × 2728 px |
| Úhlopříčka | 6,57" |
| Technologie | AMOLED |
| Tvrzené sklo | ano |
| Doplňující informace | 458 ppi, 120Hz, 3840Hz PWM, HDR Vivid, 8000 nitů v peaku |
| Zvuk | stereo reproduktory |
| Hlavní fotoaparát | 200 Mpx, f/1.9, 1/1.4", 0.56µm, PDAF, OIS |
| Druhý fotoaparat | 12 Mpx, širokoúhlý, f/2.2, 112˚, AF |
| Optická stabilizace | |
| Blesk | LED blesk |
| Doplňující informace | HDR, panorama |
| Rozlišení videa | 4K (3840 × 2160 px), Full HD (1920 × 1080 px), HD (1280 × 720 px) |
| Přední kamera | |
| Parametry kamery | 50 Mpx, f/2.0, 4K video, HDR |
| GSM | 850, 900, 1800 a 1900 MHz |
| 3G | 850, 900, 1900 a 2100 MHz |
| LTE | 800, 900, 1800, 2100 a 2600 MHz |
| 5G | |
| dual SIM | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznání obličeje | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
| NFC | |
| Konektor | USB-C |
| GPS | |
| FM rádio | |
| Infraport | |
| Senzory | gyroskop, akcelerometr, proximity, světelný, digitální kompas, barevné spektrum |
| Kapacita | 6400 mAh |
| Typ | Si-Ca |
| Rychlé nabíjení | |
| Čas nabíjení, parametry | 80W nabíjení, 27W reverzní drátové nabíjení |
| Bezdrátové nabíjení |