Pojďte pro nás psát

Baví vás moderní technologie, smartphony, gadgety či auta a zároveň rádi píšete? Přidejte se do našeho týmu a pojďte s námi tvořit obsah na SMARTmania.cz! Hledáme redaktory s názorem, kteří jsou schopni psát objektivně. Hledáme redaktory se smyslem pro detail. A především hledáme nadšence do mobilních technologií, kterým neunikne žádná novinka.

Píšete vlastní blog, aktivně přispíváte na sociální sítě nebo své kamarády neustále zásobujete technologickými novinkami a zároveň máte psaný projev na úrovni? Pak hledáme právě vás! Pracovat můžete z pohodlí svého domova a nabídka je vhodná i třeba pro studenty.

Nabízené pozice

 • redaktor (práce na plný úvazek či externě)
  – náplň práce: tvorba článků, bleskovek & zpracování vlastních témat
  – místo výkonu: plný úvazek – Praha, externista: celá ČR
  – skvělá znalost českého jazyka, výborný psaný projev
  – zkušenost s redakčním systémem WordPress výhodou
 • redaktor – recenzent zařízení
  – náplň práce: testování zařízení, tvorba textových recenzí
  – místo výkonu: preferujeme Prahu, ale lze celá ČR
  – skvělá znalost českého jazyka, výborný psaný projev
  – zkušenost s redakčním systémem WordPress výhodou
  – vlastní technika pro focení a točení produktů výhodou
  volitelně: tvorba videorecenzí na náš YouTube kanál (výborný mluvený projev)

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu a finanční bonusy za kvalitní obsah, dále akreditace na veletrhy, tiskové konference či akce partnerů, v neposlední řadě přístup k novým technologiím či nejnovějším zařízením a samozřejmě i možnost práce pouze z pohodlí domova na DPP nebo ŽL.

Představte se!

Pokud máte zájem o pozici recenzenta zařízení, přidejte do formuláře níže soubor s ukázkovým textem. Použít můžete vaši předchozí tvorbu, nebo napsat nový text o délce alespoň 7 odstavců, ve kterém stručně zrecenzujte libovolný smartphone. Máte-li zájem o pozici videorecenzenta, přidejte odkaz na svou práci do textového pole níže.

Jestliže vás zaujala pozice redaktora, pošlete nám opět ukázkový text, ve kterém popište nějakou aktuální novinku z mobilního světa. Posuzovat budeme především kvalitu psaného textu (minimální délka jsou 4 odstavce), obrázky není potřeba přikládat.

Formulář

  Jméno a příjmení

  Váš e-mail

  Věk

  Bydliště

  Mám zájem o pozici

  redaktor na plný úvazekexterní redaktorrecenzent zařízení

  Upřesnění

  vlastním živnostenský listpreferuji dohodu o provedení prácejsem student

  Představte se…

  Příloha

  Prohlášení: Osobní údaje, tedy vaše jméno, příjmení, věk a bydliště, slouží pouze pro vyhodnocení výběru nových redaktorů. Společnost SMARTmania s.r.o. tyto údaje uchová pouze po dobu nezbytně nutnou k výběru nových redaktorů (maximálně 30 dní od odeslání). Poté budou všechny došlé e-maily odeslané přes tento formulář trvale smazány. Se získanými údaji nebude nakládáno jinak, než pro potřeby výběru nových redaktorů.

  Kapitoly článku