Domů » Kontakt, redakce

Kontakt, redakce

Provozovatel, fakturační adresa

SMARTmania s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1

IČ: 02664569
DIČ: CZ02664569

Redakce

Jiří Hrma
zakladatel, šéfredaktor
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
Napište miFacebookInstagram
Jakub Karásek
redaktor

Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích.

E-mail
Petr Uhlíř
recenzent, video

Student ČVUT, Fakulty elektrotechnické a studijního programu Softwarové inženýrství a technologie. Milovník mobilních zařízení a nových technologií. Mezi mé záliby patří grafika a florbal.

FacebookInstagram
David Skopal
redaktor, recenzent

Redaktor a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

Instagram
Tomáš Krompolc
redaktor

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu.

FacebookInstagram
Michael Chrobok
redaktor, recenzent

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

TwitterInstagram
Marek Bartík
redaktor

Redaktor a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Zdeněk Beran
recenzent

Fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

FacebookInstagram
David Preiss
redaktor

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Ruslan Botsyurko
redaktor

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Webová stránkaInstagramTwitter
Richard Streit
redaktor, video

Redaktor, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Webová stránkaFacebookInstagram
Marek Hajn
recenzent

Nadšenec a občas early adopter. Recenzent praktik a analytik teoretik. Současné "everything Apple" nebylo vždy, nemusí být navždy a neznamená, že ostatním platformám jsou dveře zavřené. Naopak. Je potřeba si hrát a zkoušet novinky.

Twitter
Tomáš Kápl
recenzent

Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.

Webová stránkaTwitterInstagram
Lukáš Gregor
recenzent

Vysokoškolský pedagog, publicista a autor několika knih, o filmu nebo technologiích. Milovník literatury a vlastně umění vůbec, poslední dobou propadlý zájmu o přírodní vědy, historií a psychologii. Dlouholetý uživatel Apple produktů, střízlivý fanda gadgetů.

Twitter
Martin Duchoslav
redaktor

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry tenis, odbornou literaturu nebo vymýšlení slovních hříček.

Facebook
Vratislav Klega
testy automobilů

Milovník automobilů, chytrých hračiček, gadgetů. Analytik každým coulem, který miluje matematiku, fyziku a sociální sítě.

Instagram
Pavel Štrobl
recenzent notebooků

Především IoT vývojář, který má v oblibě moderní technologie a auta. Rád píše recenze na různá zařízení, díky čemuž si je může vyzkoušet. Nemá rád houby a zbytečné složitosti.

Webová stránka
Jonáš Wenzl
správce katalogu

„Vkládač“ dat, kterého fascinují moderní technologie. Rád se toulá přírodou, zajímá se o historii a rád chodí po horách, kde žije.

Jak zrušit odběr notifikací na nové články?

Na SMARTmanii se můžete nechat upozorňovat na nové články pomocí notifikací ve vašem webovém prohlížeči. K odběru těchto notifikací se lze dobrovolně přihlásit kliknutím na ikonku zvonečku v levém spodním rohu stránky.

zruseni_notifikaci
Pro přihlášení či odhlášení notifikací stačí kliknout na ikonku zvonečku…

V případě, že již nechcete upozornění na nové články do vašeho telefonu či počítače dostávat, stačí opět kliknout na ikonku zvonečku a následně kliknout na červené tlačítko Odhlásit.

Odběr lze také zrušit v nastavení vašeho webového prohlížeče. Pokud máte Chrome, přejděte do nabídky Nastavení – Nastavení stránek – Notifikace a zde odstraňte notifikaceSMARTmania.cz. Nejjednodušší cesta k odhlášení notifikací je ale přes kliknutí na ikonku zvonečku :-)

K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Napište nám

Upozornění: Kontaktní formulář ani níže uvedený redakční e-mail neslouží pro zasílání technických dotazů a uživatelskou podporu, pro tyto potřeby využijte našeho diskuzního fóra.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva