Domů » Kontakt, redakce

Kontakt, redakce

Provozovatel, fakturační adresa

SMARTmania s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1

IČ: 02664569
DIČ: CZ02664569

Redakce

Jiří Hrma
zakladatel, šéfredaktor

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Michael Chrobok
zástupce šéfredaktora

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Jakub Karásek
redaktor

Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích.

Petr Uhlíř
recenzent, video

Student ČVUT, Fakulty elektrotechnické a studijního programu Softwarové inženýrství a technologie. Milovník mobilních zařízení a nových technologií. Mezi mé záliby patří grafika a florbal.

Tomáš Krompolc
redaktor

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu.

David Skopal
redaktor, recenzent

Redaktor a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

David Preiss
redaktor

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Zdeněk Beran
recenzent

Fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Marek Bartík
redaktor

Redaktor a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Ruslan Botsyurko
redaktor

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Richard Streit
redaktor, video

Redaktor, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Marek Hajn
recenzent

Nadšenec a občas early adopter. Recenzent praktik a analytik teoretik. Současné "everything Apple" nebylo vždy, nemusí být navždy a neznamená, že ostatním platformám jsou dveře zavřené. Naopak. Je potřeba si hrát a zkoušet novinky.

Tomáš Kápl
recenzent

Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.

Vratislav Klega
testy automobilů

Milovník automobilů, chytrých hračiček, gadgetů. Analytik každým coulem, který miluje matematiku, fyziku a sociální sítě.

Patrik Svatoš
testy automobilů

Redaktor automobilové sekce, který má rád technologie, auta, fandí Olympique Marseille a nedokáže žít bez kofeinu.

Adam Bělunek
redaktor, recenzent

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Pavel Štrobl
recenzent notebooků

Především IoT vývojář, který má v oblibě moderní technologie a auta. Rád píše recenze na různá zařízení, díky čemuž si je může vyzkoušet. Nemá rád houby a zbytečné složitosti.

Roman Hálek
redaktor

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Jonáš Wenzl
správce katalogu

„Vkládač“ dat, kterého fascinují moderní technologie. Rád se toulá přírodou, zajímá se o historii a rád chodí po horách, kde žije.

Martin Duchoslav
korektor

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry tenis, odbornou literaturu nebo vymýšlení slovních hříček.

Jak zrušit odběr notifikací na nové články?

Na SMARTmanii se můžete nechat upozorňovat na nové články pomocí notifikací ve vašem webovém prohlížeči. K odběru těchto notifikací se lze dobrovolně přihlásit kliknutím na ikonku zvonečku v levém spodním rohu stránky.

zruseni_notifikaci
Pro přihlášení či odhlášení notifikací stačí kliknout na ikonku zvonečku…

V případě, že již nechcete upozornění na nové články do vašeho telefonu či počítače dostávat, stačí opět kliknout na ikonku zvonečku a následně kliknout na červené tlačítko Odhlásit.

Odběr lze také zrušit v nastavení vašeho webového prohlížeče. Pokud máte Chrome, přejděte do nabídky Nastavení – Nastavení stránek – Notifikace a zde odstraňte notifikaceSMARTmania.cz. Nejjednodušší cesta k odhlášení notifikací je ale přes kliknutí na ikonku zvonečku :-)

K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Napište nám

Upozornění: Kontaktní formulář ani níže uvedený redakční e-mail neslouží pro zasílání technických dotazů a uživatelskou podporu, pro tyto potřeby využijte našeho diskuzního fóra.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva