TOPlist

Redakční ocenění

Každý rok otestujeme desítky produktů, od sluchátek, přes smartphony, až po automobily. Některé z nich ale oproti ostatním v něčem vynikají více, nebojí se inovací a přinášejí nové a často velmi neotřelé nápady. A přesně takovým produktům od roku 2023 udělujeme nezávislá redakční ocenění. Ta mají za cíl vyzdvihnout jejich přednosti a zároveň je zviditelnit.

Nabídka na trhu je navíc velmi široká a každý z nás se pravidelně potýká s rozhodováním, které zařízení je to správné. Proto je velmi důležité, aby zařízení byla nejen kvalitní, ale také se vyznačovala něčím výjimečným, co je odlišuje od konkurence. Právě k tomuto účelu slouží naše nezávislá ocenění produktů, která potvrzují jejich vysokou kvalitu, inovativnost a vynikající vlastnosti. Jde nejen o vyznamenání pro výrobce, ale také o nápovědu pro zákazníky, kteří v daném ohledu hledají to nejlepší.

Na této stránce naleznete přehled všech druhů ocenění a jejich význam. U každého naleznete odkaz na seznam recenzí vyznamenaných produktů.

TOP produkt

Ocenění redakce SMARTmania.cz: TOP produktJako TOP produkt označujeme takový, který nás obecně zaujal svými kvalitami či množstvím inovací. Znamená to, že daný produkt dosáhl nejvyšších standardů a vyniká svou kvalitou, funkčností i designem. Jde o potvrzení toho, že splňuje nejvyšší standardy a nabízí zákazníkům nejen funkčnost, ale i vysokou estetickou hodnotu a celkově skvělý dojem z používání.

TIP redakce

Ocenění SMARTmania.cz: TIP redakceObčas se nám v redakci objeví produkty, které nás svou použitelností překvapily, nebo nás jednoduše bavily od začátku do konce redakčního testu. TIP redakce je ocenění určené pro zařízení, které vynikají svou kvalitou a praktičností. Zároveň takové ocenění udělujeme produktům, které se jako celek velmi dobře používají a jejich koupi vám naše redakce může doporučit.

Inovace

Ocenění redakce SMARTmania.cz: InovaceOcenění Inovace udělujeme těm produktům, které ve své kategorii přinášejí revoluční novinky a zlepšení. Toto ocenění je určeno pro zařízení, která se nebojí změn a zároveň dokáží změnit pravidla hry. Lidé, kteří hledají inovativní a nadčasové řešení, mají díky tomuto ocenění jistotu, že si pořídí něco skutečně výjimečného. Pro výrobce je udělení tohoto ocenění potvrzením toho, že přinesl něco svým zaměřením či vlastnostmi opravdu jedinečného – něco, co jsme dosud neviděli.

Fotomobil

Ocenění redakce SMARTmania.cz: FotomobilToto ocenění si zaslouží telefony vybavené těmi nejlepšími fotoaparáty. A rozhodně nejde jen o počet megapixelů, na které se nás výrobci často snaží nalákat v marketingových materiálech. Hodnotíme především výslednou kvalitu fotografií a videa v různých světelných podmínkách. S tímto oceněním máte jistotu, že si pořídíte smartphone, který bude v oblasti mobilního focení a nahrávání excelovat.

Design

Ocenění redakce SMARTmania.cz: DesignOcenění za design udělujeme těm produktům, které se vyznačují atraktivním nebo originálním designem. Hodnotíme inovativnost, kreativitu a originalitu vzhledu či provedení. Právě díky těmto atributům získává otestovaný produkt osobitost, díky níž jej mezi ostatními poznáte na první pohled. Toto ocenění je symbolem špičkové kvality a vysoké úrovně estetického zpracování.

Skvělá výdrž

Ocenění redakce SMARTmania.cz: Skvělá výdržNeradi s sebou neustále nosíte nabíječku či powerbanku, ale zároveň hledáte smartphone, tablet, chytré hodinky nebo bezdrátová sluchátka se skvělou výdrží? Právě u držitelů tohoto ocenění máte záruku, že vás při delším pobytu mimo civilizaci nenechají na holičkách. Nenechte se zaskočit zprávou o náhlém vybití akumulátoru a dejte na označení Skvělá výdrž.

Kapitoly článku