Black Friday u Apple: kupte si hardware a dostanete až 3 600 Kč na dárkovou kartu

Svět dnes slaví start předvánoční nákupní horečky nazývaný Black Friday. Tomuto neoficiálnímu svátku podlehla i společnost Apple, která však na svém eshopu nenabízí žádné slevy, ale k zakoupenému hardwaru vám přidá dárkovou kartu, kterou pak můžete dále využít při nákupu v Apple Store (bohužel nikoliv v App Store či iTunes). A kolik vám na ni Apple dobije?

Nejvíce dostanete, pokud si koupíte jakýkoliv počítač Mac, ať už nejlevnější MacBook Air nebo nejdražší Mac Pro – ve všech případech vám dá Apple 3 600 korun. Mac Mini v seznamu bohužel nefiguruje.

Koupí iPadu můžete ušetřit až 2 400 korun, tato částka však platí pouze u iPadu Pro. Ke klasickému iPadu či iPadu Mini 4 dostanete pouze polovinu.

1 200 korun vám Apple dobije, i pokud si koupíte iPhone, ovšem pouze, jedná-li se o iPhone 6s (Plus) nebo iPhone 7 (Plus). Letošní iPhony do akce zařazeny nejsou, k iPhonu SE dostanete na Apple kartu 600 korun.

Dárkovou kartu získáte i zakoupením hodinek Apple Watch první série, dobitá částka bude činit 600 korun.

Pokud místo dárkové karty oceníte spíše klasickou slevu na jablečný hardware, musíte se porozhlédnout v jiných obchodech s elektronikou.Nepřehlédněte

Černý pátek je tady: podívejte se na nejvýraznější slevy českých e-shopů

 

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Kapitoly článku