Domů » Bleskovky » Huawei se daří. Během pěti měsíců značka prodala rekordní počet telefonů

Huawei se daří. Během pěti měsíců značka prodala rekordní počet telefonů

I přes aktuálně probíhající obchodní válku mezi USA a Čínou, ve které se společnost Huawei stala „rukojmím“, se značce stále daří s prodejem telefonů. Od počátku roku do konce května prodal výrobce již 100 milionů smartphonů. Celkově tak společnost dodala přes 882 milionů zařízení pro více než 500 milionů zákazníků. Data tak ukazují, že prodeje chytrých telefonů Huawei rostou vysokou rychlostí.

V první polovině roku se oblibě těšily nové řady Mate 20 a P30, které nabídly skvělé fotoaparáty, výkonný čip Kirin 980 a slušnou výdrž na baterii. Huawei se rovněž stala jednou z nejinovativnějších a nejrychleji rostoucích značek smartphonů na světě.

Nepřehlédněte – Huawei Mate X: nadčasová skládačka s ohebným displejem (první dojmy)


V průběhu let si společnost Huawei díky investicím do vývoje a výzkumu vytvořila silné technické zázemí, a také partnerství s dodavateli hardwaru i softwaru. S podporou předních inovativních technologií a díky obrovskému počtu uživatelů se Huawei domnívá, že situace, které dnes čelí, společnost ještě více posílí. I nadále hodlá být jedním z největších inovátorů a leaderů na světovém trhu s mobilními telefony.

USA vs. Čína & Huawei: vývoj kauzy den po dni


Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Karle
Uživatel
Karle

Inu, která další firma má dnes takovou reklamu,placenou USA? :-)