Domů » Bleskovky » Naděje na lepší zítřky? Huawei se vrací mezi členy SD, Wi-Fi a Bluetooth asociací

Naděje na lepší zítřky? Huawei se vrací mezi členy SD, Wi-Fi a Bluetooth asociací

Minulý týden jsme vás informovali o tom, že firma Huawei byla vyškrtnutá ze seznamu asociací vyvíjejících standardy SD, Wi-Fi či Bluetooth. To znamenalo nejen ukončení spolupráce na vývoji těchto technologií, ale také zákaz tyto technologie používat u nových zařízení.

Naděje na lepší zítřky? Huawei je opět členem SD Association
Naděje na lepší zítřky? Huawei je opět členem SD Association

Nyní už je ale opět vše jinak a Huawei se na dotčené seznamy vrací, ačkoliv podle vyjádření zástupců z nich oficiálně vyškrtnuta nikdy nebyla; pouze bylo její členství upraveno tak, aby bylo v souladu s požadavky amerického ministerstva obchodu.


Vývoj kauzy den po dni

Rozhodně to ale neznamená, že by čínská společnost Huawei měla vyhráno. Vůbec nejdůležitější pro Huawei bude získání licence pro používání Google služeb systému Android, a pak také obnova partnerství s ARM pro vývoj budoucích čipů.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Jeden komentář

  1. Tohle je začátek,klidně se vsadím že do konce léta nebo srpna bude vše při starém.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *