Domů » Bleskovky » Huawei Mate 20 Pro se vrátil na oficiální seznam smartphonů pro Android Q

Huawei Mate 20 Pro se vrátil na oficiální seznam smartphonů pro Android Q

Přesně před šesti dny Google ze stránky Android.com odstranil smartphone Mate 20 Pro a vyškrtnut byl i ze seznamu zařízení, které mohou využívat beta verzi Androidu Q. Před několika hodinami ale došlo ke změně a Google opět do oficiálního listu pro beta verze Androidu Q Huawei Mate 20 Pro zase přidal. Na stránce Android.com bychom ale stále zmínku o jakémkoliv modelu od Huawei hledali marně.

Přesto to vypadá, že se něco začíná dít. Už včera jsme vás informovali, že se Huawei vrací mezi členy SD, Wi-Fi a Bluetooth. Členství mělo být upraveno tak, aby bylo v souladu s požadavky amerického ministerstva obchodu.

Huawei Mate 20 Pro se vrací na oficiální seznam smartphonů pro Android Q
Huawei Mate 20 Pro se vrátil na oficiální seznam smartphonů pro Android Q

Vývoj kauzy den po dni

Co přesně způsobilo, že se Huawei Mate 20 Pro dostal zpět do oficiálního seznamu pro testování Androidu Q zatím nevíme; Google jej pouze v tichosti přidal zpět, ale je možné, že tento krok má co dělat s devadesátidenním odkladem sankcí, který je platný od prvního dne kauzy. Tento odklad Huawei udělilo právě americké ministerstvo obchodu a bude zajímavé sledovat, jak se celá kauza bude v následujících dnech vyvíjet.Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
xzeit
Uživatel
xzeit

Pecka ??

Tedy
Uživatel
Tedy

Pomalu se to navrací zpátky,psal jsem to od začátku stejně jako plno dalších….vlk se nažere a koza zůstane celá,trochu pohublá,Huawei čekají jistě sankce jako ZTE ale přežije.

Ruka
Anonym
Ruka

Strasili

skacelp
Anonym
skacelp

Trump by se měl více radit a méně mluvit.

lukass71
Uživatel
lukass71

Vzhledem k tomu, koho kolem sebe ma, tak by radit fakt nepomohlo se obavam.

Tedy
Uživatel
Tedy

Nj ?

Michal
Anonym
Michal

Jedine co Trump udelal, ze dal Huawei na cernou listinu, ty reakce na to uz delaji ty firmy sami, asi samotné nevědí, co všechno to znamená a čeho všeho se to týká, proto to korigují.

Tedy
Uživatel
Tedy

Tak firmy jako Google,Qualcomm,arm a další,jen respektují zákony,nechtějí se v tom vézt také a jak bude příležitost,budou spolupracovat znovu, Huawei byl a snad bude velký odběratel a zákazník a i tento výpadek ony finančně pociti a ne málo

bublina
Anonym
bublina

mafiansky trump dostal vypalne, a huawei tim prestala byt hrozba.