Domů » Bleskovky » Vypněte svůj Note7, doporučuje Samsung a pozastavuje jeho celosvětový prodej

Vypněte svůj Note7, doporučuje Samsung a pozastavuje jeho celosvětový prodej

Situace okolo smartphonu Galaxy Note7 a problémům se vznícením & vybuchujícími bateriemi neutichá. Jihokorejský gigant vše aktivně řeší a dnes na svém webu vydal prohlášení, ve kterém všem majitelům model Galaxy Note7 (i těm, kteří mají již vyměněný kus) doporučuje zařízení vypnout a přestat používat, dokud nebude celá situace řádně prošetřena. Majitelé také mohou využít programu pro vrácení zařízení, případně se obrátit na speciální infolinku 800 72 67 86.

Galaxy Note7
Galaxy Note7 je skvělý kus hardwaru, od začátku jej ale provázejí problémy, které mohou pošramotit dobrou pověst Samsungu. Ten se k celé situaci staví velice profesionálně.

Samsung rovněž spolupracuje s odpovědnými regulátory na vyšetřování posledních případů vznícení Galaxy Note7. Výrobce rovněž pozastavuje celosvětový prodej tohoto smartphonu a žádá prodejce a operátory, aby přerušili prodeje a výměnný program.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments