Domů » Bleskovky » Dnes v ČR začíná výměnný program Galaxy Note7: Jak postupovat?

Dnes v ČR začíná výměnný program Galaxy Note7: Jak postupovat?

Pokud jste se stali brzkými majiteli tabletofonu Samsung Galaxy Note7, máte od dnešního dne možnost svůj telefon vyměnit za nový kus. Globální svolávací akce, kterou Samsung vyhlásil kvůli explozím baterií tohoto zařízení, začíná v ČR právě dnes.

note7_ktere_dela_bum

Vlastníci těchto zařízení mají v případě žádosti o výměnu kontaktovat bezplatnou zákaznickou linku Samsungu na čísle 800 726 786, kde jim bude sdělen další postup procesu výměny. Pro usnadnění komunikace si pro operátory zákaznické linky připravte následující kontaktní informace: Vaše jméno, telefonní číslo, e-mail, adresu a číslo IMEI vašeho telefonu; získáte jej zadáním kódu *#06# v systémovém dialeru.

Samsung žádá, aby do doby výměny přestali majitelé Galaxy Note7 svá zařízení používat a uvedli je do vypnutého stavu; používat mají svůj předchozí telefon, případně si na výše uvedené zákaznické lince domluvit zapůjčení náhradní jednotky.

note7

Galaxy Note7 je možné vyměnit i za Galaxy S7 či S7 edge podle aktuální nabídky a platných obchodních podmínek prodejce, u nějž jste si svůj tabletofon pořídili. Pokud jste si Galaxy Note7 předobjednali, a ještě vám nebyl doručen, slibuje Samsung zaslání zařízení co nejdříve; přesný termín je však zatím neznámý.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).