Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Vyměněný Galaxy Note7 se vznítil v Burger Kingu (video)

Vyměněný Galaxy Note7 se vznítil v Burger Kingu (video)

Podle korejských zdrojů byla v předchozích dnech výroba Samsungu Galaxy Note7 dočasně ukončena (informovali jsme zde), ostatně na přerušení dodávek upozornilo i několik amerických operátorů. Případů se vznícenými kusy a explodujícími bateriemi totiž neustále přibývá, a to dokonce i u již vyměněných kusů.

Američtí operátoři AT&T a T-Mobile už dokonce stáhli Galaxy Note7 ze své nabídky a přestali vyměňovat kusy z první série za nové, oba nicméně nabízí možnost výměny Note7 za jakýkoliv jiný smartphone ze své nabídky.

Zatím poslední případ je hlášený z Burger Kingu v Jižní Koreji, kde se vznítil již vyměněný kus, a vše se dokonce jednomu z přihlížejících podařilo natočit na video. Kdyby ke vznícení telefonu došlo v kapse majitele, mohly být následky fatální. Další kus Galaxy Note7 se podle serveru SamMobile.com vznítil na baseballovém stadionu Hanwha Eagles v jihokorejském městě Daejeon.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentáře

  1. Já bych ho odnesl tedy na tácu, asi do sudu s vodou na 24h nebo jak je klasifikovaná tato pyrotechnika, ostatně je vodotěsný, takže by mu to neublížilo:)

  2. Když bude nejhůř, tak v zimě to použít na jednorázový podpal :-D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel