Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Články » Auta a technologie k sobě nikdy neměly blíž: SMARTmania.cz posiluje redakční obsah

Auta a technologie k sobě nikdy neměly blíž: SMARTmania.cz posiluje redakční obsah

SMARTmania.cz už je tu s vámi 15 let. Z blogu, který se věnoval mobilním hrám, jsme se postupně vypracovali mezi přední české technologické servery, a rozhodně se nechystáme polevovat. Naopak, náš obsah se snažíme neustále zlepšovat, abychom vám přinášeli stále více vlastních článků a recenzí.

Porsche Panamera

V minulých letech byla převážná část našeho obsahu přebírána ze zahraničních zdrojů, nicméně tenhle poměr se postupně snažíme měnit a věřím, že to je vidět. Na rovinu – bez zahraničního zpravodajství bychom existovat nemohli. Informovat o zákulisních informacích jednoduše není v rámci malého českého trhu reálné a zahraniční zdroje potřebujeme. Nicméně naším dlouhodobým cílem je do budoucna přinášet ještě více vlastního obsahu, testů, recenzí a reportáží.

BMW i8 Roadster Zeneva 2019 01
BMW i8 Roadster

Pokud nás čtete delší dobu, víte, že jsme si vždy zakládali na rychlosti publikování nových článků o tom, co zajímavého se v technologickém světe událo. A ani v tomto směru se nechystáme polevovat – o chod webu se aktuálně (včetně externistů) starají dvě desítky lidí.

Auta jsou dnes chytřejší, než si myslíte

Několik let na SMARTmanii vycházejí testy aut, které pro vás připravoval (a nadále bude připravovat) zkušený automobilový novinář Vráťa Klega. Protože auta a technologie spolu mají čím dál tím více společného, rozhodli jsme se tento typ obsahu výrazně posílit. Každé nové auto už  dnes plně komunikuje s telefonem, disponuje nejrůznějšími asistenty a nabízí spoustu chytrých funkcí, proto nám tohle propojení dává smysl. Novou redakční posilou se stal Patrik Svatoš, který je v automobilovém světě rovněž zkušeným matadorem.

patrik svatos
Patrik Svatoš je novým šéfredaktor automobilové sekce SMARTmania.cz

Patrik stál u zrodu internetového magazínu fDrive.cz, který od roku 2016 vedl jako šéfredaktor, stejně jako tištěný magazín Drift & Tuning. V automobilovém světě se pohybuje pět let a za tu dobu spolupracoval také s weby Garáž.cz či magazínem Cars & Stories.

Mezi jeho další aktivity patří například přednášky o technologiích v autě v rámci akcí Track & Safety nebo Prague Car Festival, kde tři roky po sobě mimo jiné zastřešoval stánek elektromobility. Patrik bude mít nově na starost veškerý automobilový obsah, a to nejen testy, ale také aktuální zpravodajství.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments