TOPlist

Tuto extrémně vzácnou edici Galaxy S22 Ultra by chtěl mít doma každý hráč

Smartphone Samsung Galaxy S22 Ultra v černé barvě

Limitované edice nejsou v mobilním světě ničím výjimečným, což ostatně potvrzuje například Realme GT Neo 3 Naruto Edition. Své zkušenosti má v tomto ohledu také Samsung – v minulosti kupříkladu uvedl model Galaxy S6 Edge ve stylu Iron Mana, Galaxy Note 10 v kabátku Star Wars či v poslední době Galaxy S22 vytvořený ve spolupráci s operátorem O2.

Samsung Galaxy S22 Ultra diablo imm
Limitka Samsungu Galaxy S22 Ultra ve stylu Diablo Immortal

Tím však Samsung rozhodně nekončí. K příležitosti uvedení hry Diablo Immortal na trh si připravil exkluzivní verzi svého neohebného vlajkového modelu Galaxy S22 Ultra. V dřevěné krabici se kromě samotného telefonu nachází také unikátní pouzdro, kožená podložka pod myš, mapa, krytka na fotoaparáty, bezdrátová nabíječka, kupón pro získání herní měny a držák od firmy Spiegen pro pohodlnější hraní.

Samsung Galaxy S22 Ultra diablo
Limitka Samsungu Galaxy S22 Ultra ve stylu Diablo Immortal

Pokud vás produkt zaujal, neradujte se předčasně. Stejně jako nedávno uvedené pokébal pouzdro pro sluchátka Galaxy Buds 2, i v tomto případě jde o exkluzivitu pro Jižní Koreu, navíc v počtu 100 kusů. Ironií je, že na některých vlajkových modelech korejského výrobce není Diablo Immortal právě nejlépe optimalizováno, což v posledních dnech hráči hlasitě kritizují.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku