Pekelné brány se otevřely! Diablo Immortal je k dispozici na mobily a PC

Blizzard opens Diablo Immortal p

Fanoušci studia Blizzard a jejich ikonické značky Diablo mohou jásat. Dlouho očekávaná mobilní hra Diablo Immortal je konečně k dispozici pro mobilní platformy Android a iOS i pro PC. Kapesní odnož hry ze světa Sanctuary si prošla náročným vývojem a příliš se nepovedlo ani původní oznámení (které patří mezi jedno z nejhorších ve videoherní historii), avšak všechny práce jsou oficiálně dokončeny a hráči se již mohou pustit do boje se silami temna.

Diablo Immortal | Release Date & PC Announce Trailer

Diablo Immortal zvolilo pro své fungování model free-to-play, přičemž bez internetu se neobejdete. Naštěstí jsou k dispozici populární funkce jako cross-play a cross-progression, takže můžete hrát se svými přáteli nehledě na zvolenou verzi a váš postup bude k dispozici rovněž na všech třech platformách. V případě hratelných postav si můžete vybrat jak staré známé v podobě barbara či nekromancera, tak zcela nové bojovníky proti pekelným stvůrám. Hru si můžete už nyní stáhnout na zařízení s Androidem či iOS, nebo skrze oficiální stránky Blizzardu, a to zcela zdarma.

‎Diablo Immortal
Cena: zdarma+
Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku