TOPlist

Výhodná akce O2! Limitovaná verze Galaxy S22 a hromada dárků k tomu. Jen pro 222 nejrychlejších

S22 edice O2 soutez 2

O2 připravilo zajímavou novinku pro fanoušky sportu a telefonů značky Samsung. V červnu začne prodávat limitovanou verzi modelu Samsung Galaxy S22, ke kterému dostanete celou sadu zajímavých doplňků. Cena balíčku činí 21 989 Kč a k dispozici je velmi omezený počet pouze 222 kusů. Co všechno v něm dostanete?

Hlavní položkou je pochopitelně samotný smartphone. Jedná se o základní variantu Galaxy S22 od Samsungu v konfiguraci 8/128 GB a v černém provedení bez jakýchkoliv speciálních motivů. O2 k němu kromě kabelu přibaluje ještě pouzdro a také 18W nabíjecí adaptér. A pak jsou tu i další dárky:

  • kupon na O2 TV Sport Plus na 12 měsíců zdarma
  • SIM karta nabitá na 100 GB dat
  • sportovní dres O2 TV Sport
  • sportovní lahev
  • kovový přívěšek ve tvaru mobilu s unikátním výrobním číslem

Operátor láká zejména na to, že jen za cenu telefonu obdrží zákazníci mnohé navíc, hlavně sportovní packet pro digitální televizi O2 TV s osmi HD kanály, jako je Premier Sport 1 a 2, Nova Sport 3 a 4 i vlastní sportovní programy O2 Sport, O2 Fotbal a O2 Tenis, či ČT Sport.

o2 samsung galaxy s22 akce 02
Celé dárkové balení včetně telefonu Samsung Galaxy S22

„Chtěli jsme vytvořit jedinečnou edici, která posune radost z nákupu telefonu o úroveň výš. A to se skutečně povedlo. Do jednoho balíku jsme spojili to nejzajímavější, co nabízíme. Za běžnou cenu telefonu Samsung Galaxy S22 zákazník získá celou řadu benefitů a dárků,“ přibližuje „limitku“ Václav Dostál, který má v O2 na starosti prodej mobilních telefonů a dalších zařízení.o2 samsung galaxy s22 akce 01Nepřehlédněte

Soutěž: vyhrajte limitovanou O2 TV edici Samsungu Galaxy S22

Prodej bude probíhat exkluzivně na oficiálních stránkách O2 od 1. června. A to ještě není vše. Ve spolupráci s operátorem O2 během dnešního dne spustíme soutěž, ve které budete moci vyhrát právě celé dárkové balení včetně telefonu Samsung Galaxy S22.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku