Soutěž: vyhrajte limitovanou O2 TV edici Samsungu Galaxy S22

o2 samsung galaxy s22 akce 01

Ve spolupráci s operátorem O2 jsme pro vás připravili exkluzivní soutěž, ve které jeden z vás vyhraje limitovanou O2 TV Sport edici smartphonu Samsung Galaxy S22 v hodnotě 21 989 Kč. Ta kromě telefonu samotného (černá varianta s 8 GB RAM a 128GB úložištěm) navíc obsahuje i řadu bonusů, které vám zpříjemní používání telefonu.

V rámci balíčku získáte navíc i transparentní ochranné pouzdro, 18W nabíjecí adaptér, SIM kartu nabitou na 100 GB dat, kupon na O2 TV Sport Plus na 12 měsíců zdarma, sportovní dres O2 TV Sport, sportovní lahev a kovový přívěšek ve tvaru mobilu s unikátním výrobním číslem.S22 edice O2 soutez 2Nepřehlédněte

Výhodná akce O2! Limitovaná verze Galaxy S22 a hromada dárků k tomu. Jen pro 222 nejrychlejších

Co musíte udělat, abyste výhru získali? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky. Z došlých správných odpovědí skript vygeneruje jednoho výherce, který získá výše uvedenou výhru. Své odpovědi můžete odesílat do pondělí 6. června 2022, 20:30 hodin.

Zvyšte svou šanci na výhru

Sledujte profil operátora O2 i náš web na Instagramu a zvyšte svou šanci na výhru. Pokud oba profily již sledujete, nebo začnete sledovat, napište do soutěžního formuláře své uživatelské jméno. Tím získáte ke standardnímu soutěžnímu slotu ještě druhý, díky čemuž můžete znásobit svou šanci na výhru.

Soutěž již byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili v tomto článku.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od pondělí 30. května 2022, 20:30 hodin, do pondělí 6. června 2022, 20:30 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 30. května 2022.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní platné kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadané soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerován jeden výherce, který získá smartphone Samsung Galaxy S22 v limitované edici O2, která kromě telefonu obsahuje i ochranné pouzdro, 18W nabíjecí adaptér, SIM kartu nabitá na 100 GB dat, kupon na O2 TV Sport Plus na 12 měsíců zdarma, sportovní dres O2 TV Sport, sportovní lahev a kovový přívěšek ve tvaru mobilu s unikátním výrobním číslem. Celková hodnota výhry je 21 989 Kč.

6. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu SMARTmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 14 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Svou šanci na výhru můžete zdvojnásobit, pokud začnete na Instagramu sledovat profily @o2_cz a @smartmania.cz. V tomto případě je nutné do soutěžního formuláře vyplnit vaše jméno na Instagramu, aby bylo možné ověřit, že profil značky sledujete. Díky tomu získáte k jednomu standardnímu soutěžnímu slotu jeden další navíc.

9. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail), budou využity pouze pro účely odeslání výhry a nikoliv pro marketingové účely. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a výhru. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži, ani na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

11. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady a s převzetím i užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

12. Pokud výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

13. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže či za doručení zprávy o výhře.

14. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Autor článku
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku