TOPlist

Limitovaná edice pouzdra pro Galaxy Buds připomíná pokébal. Ukrývá ale bezdrátová sluchátka

samsung pokébal 1

Pokémoni jsou celosvětový fenomén, kterému ani 26 let po svém vzniku nedochází dech. Ať už jste vyrůstali na animovaném seriálu z 90. let, hráli donekonečna Red & Blue nebo se nemohli nabažit AR hitu Pokémon GO, jisté je, že roztomilé potvůrky svádějící nelítostné souboje zaujaly nejednu generaci dětí i dospělých.990 450 Samsung Galaxy Z Flip3Nepřehlédněte

Samsung Galaxy Z Flip 3 přichází ve speciální edici. Potěší fanoušky Pokémonů

Samsung si je popularity Pokémonů dobře vědom, a proto pro fanoušky připravil limitovanou edici ochranného pouzdra Galaxy Buds v podobě ikonického pokébalu. Do něj se vkládají nejen sluchátka, ale rovnou celé nabíjecí pouzdro, tudíž na kompaktní rozměry musíte zapomenout. Na druhou stranu – kdo by nechtěl v kapse nosit vlastní pokébal (navíc s praktickým využitím), ke kterému navíc dostane sadu tematických samolepek?

samsung pokébal 2
Pouzdro ve stylu pokébalu vypadá velice stylově

Závěrem se ovšem připravte na zklamání. Pouzdro pro Galaxy Buds ve stylu pokébalu je bohužel dostupné pouze v Jižní Koreji za cenu 134 000 wonů (cca 3 tisíce Kč s DPH). I když naděje umírá poslední, je vcelku nepravděpodobné, že by se dostalo na globální trh.

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku