Samsung Galaxy Z Flip 3 přichází ve speciální edici. Potěší fanoušky Pokémonů

990 450 Samsung Galaxy Z Flip3

Samsung Galaxy Z Flip 3 je aktuálně nejprodávanějším smartphonem s ohebným displejem a další vlnu zájmu se korejský výrobce snaží vzbudit nabídkou speciálních barevných variant. Nejenže si lze v některých zemích v rámci programu Bespoke Edition navrhnout vzhled podle svého, v Jižní Koreji navíc půjde do prodeje limitovaná edice s tématem Pokémon.

Volím si tebe, Galaxy Z Flip 3

Existenci edice Pokémon prozradil Samsung na svých webových stránkách, kam umístil i obrázek bohatého balení. Kromě samotného telefonu se v něm nachází spousta předmětů s Pokémon tématikou: speciální žluté pouzdro s motivem pokémona Pikachu, „peněženka“ na poutku, přívěšek na klíče ve tvaru blesku, malý pokeball a v neposlední řadě několik sběratelských karet. To vše pak bude zabalené ve velké červené krabici.

Galaxy Z Flip 3 Pokemon

Telefon samotný bude nejspíš paradoxně nabízen v klasické černé, v balení se navíc zřejmě nebude nacházet ani nabíječka. Prodej bude zahájen 24. dubna v Jižní Koreji, cena zatím nebyla zveřejněna.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku