Domů » Bleskovky » Ten, co se k nám nedostal: takhle vypadá limitovaná Star Wars edice Galaxy Note 10

Ten, co se k nám nedostal: takhle vypadá limitovaná Star Wars edice Galaxy Note 10

Nový snímek Star Wars: The Rise of Skywalker, který uzavře novodobou trilogii, se nezadržitelně blíží do kin. Propagace Hvězdných válek tak jede na plné obrátky a kromě kuriozit, jakými jsou například svítící lahve od Coca-Coly, či speciální téma do Facebook Messengeru, můžeme vidět i tradičnější přístup k marketingu. Tím je speciální limitovaná edice Samsungu Galaxy Note 10+ s tematikou Star Wars.

Samsung Galaxy Note 10+ ve speciální Star Wars edici
Samsung Galaxy Note 10+ ve speciální Star Wars edici (zdroj: AndroidCentral)

Design je inspirován jednou z hlavních postav, kterou je Kylo Ren. Kdo by si myslel, že se vizuální stránka omezila jen na odlišný potisk krabice a nenápadné logo na zádech telefonu, šeredně by se spletl. Logo na zádech samozřejmě najdete, nicméně celý telefon byl vyveden v tmavě šedé barvě s červenými prvky – kromě ozdobného červeného rámečku fotoaparátu je ve stejné barvě vyveden i stylus.

Dostat v limitované edici pouze Samsung Galaxy Note 10+ by nicméně bylo trochu málo. Nechybí pochopitelně tématicky laděné ochranné pouzdro, speciální sběratelský odznak s helmou Kyla Rena. Součástí balení jsou také bezdrátová sluchátka Galaxy Buds, rovněž barevně sladěná, nicméně už bez jakýchkoli dalších symbolů.

Samsung Galaxy Note 10 Star Wars 6

U hardwaru se Samsung nezastavil – po spuštění vás přivítá speciální bootovací obrazovka s motivem Star Wars, stejně tak jako prostředí One UI, které se kompletně přizpůsobilo estetice Hvězdných válek – uvnitř najdete vlastní tapety, zvuky, animace či ikony. Od standardního Samsungu Galaxy Note 10+ se jinak hardwarově neliší. V našich končinách bohužel limitovaná edice dostupná není, nicméně na vybraných trzích lze zakoupit za 1 300 dolarů (cca 30 000 korun).

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Líbí se mi ta kombinace černá/červená. Nedováží jí nějaký obchod i k nám? Díky.

  2. Velka skoda, ze u nas nic… Super kombinace, ktera by zlakala i me jakozto iPhone uzivatele. Mozna take trosku skoda, ze neprihodili jeste Watch jako u 10th edice..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).