Domů » Bleskovky » Coca-Cola odhalila speciální Star Wars edici lahví. Svítí na nich meč

Coca-Cola odhalila speciální Star Wars edici lahví. Svítí na nich meč

Poslední díl novodobé trilogie Star Wars s podtitulem The Rise of Skywalker zamíří do kin už v tomto měsíci. Nápojový gigant Coca-Cola nelenil a pro premiéru si připravil speciální edici lahví populární kolové limonády. Na nich by nebylo na první pohled nic až tak zvláštního – nacházejí se na nich dva protagonisté filmu, zastupující světlou a temnou stranu Síly, kteří třímají v ruce světelný meč.

coca cola lahev

Překvapení se nicméně odehraje ve chvíli, kdy lahev stisknete. Světelné meče se v tu chvíli rozsvítí. Pod etiketou se nachází OLED panel, který za zářením světelných mečů stojí. Panel ke svícení nepotřebuje externí zdroj energie, což umožnilo společnosti jej skrýt pod etiketu tak, aby hned nebylo zřejmé, že se pod ní nachází.

coca cola lahev svetelny mec

Věčně nicméně svítit nedokáže – celkem zvládne světelné meče rozzářit na 40 minut, což je zhruba 500 rozsvícení, pakliže lahev stisknete vždy na maximálně 5 sekund. Pokud jste už chtěli vyrazit do nejbližšího supermarketu pro jednu lahev, zadržte – limitovaná edice bude dostupná pouze v počtu 8 000 kusů a distribuována bude na 45 utajených lokací v jihoasijském Singapuru.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
TomasSX1
Uživatel
TomasSX1
Offline

O tyzden som v Singapure, tak uz viem co budem robit 😂

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma
Online

Dej vědět, jestli se ti ji povede sehnat :-)

TomasSX1
Uživatel
TomasSX1
Offline

Keby ano, pocestujem plnym kufrom tychto cola flasiek 😁

TomasSX1
Uživatel
TomasSX1
Offline

Zial som nepochodil 😕