Domů » Bleskovky » Nechť tě provází Síla! Poradíme vám, jak v Messengeru aktivovat speciální Star Wars téma

Nechť tě provází Síla! Poradíme vám, jak v Messengeru aktivovat speciální Star Wars téma

Před začátkem víkendu tu máme jednu skvělou věc, která potěší fanoušky Hvězdných válek. Na blížící hvězdné ságy Star Wars: The Rise of Skywalker se totiž můžete naladit i prostřednictvím Facebook Messengeru. V něm si můžete aktivovat speciální barevné téma s motivy Start Wars, které nejen že Messenger převlékne do tmavých barev, ale na pozadí ještě přidá hvězdy.

star wars messenger

Tím to ale zdaleka nekončí. Po aktivaci se vám zpřístupní i speciální sada smajlíků s motivy Hvězdných válek. A pokud náhodou na Messengeru využíváte videohovorů, přijdou vám vhod speciální Star Wars efekty pro rozšířenou realitu.

star wars messenger 2
Star Wars téma pro Facebook Messenger

Jak motiv Star Wars aktivovat? Otevřete si konverzaci s libovolným kontaktem. Klikněte na jeho ikonku, následně na položku Motiv, kde na prvním místě uvidíte nové téma Hvězdných válek. Aktivujte si jej a je hotovo. Ukázku si rovněž můžete prohlédnout na tomto videu :-)

star wars messenger 3
AR efekty pro videohovory se opravdu povedly!

V případě, že zde motiv nevidíte, ověřte, zda máte z App Store či Google Play staženou nejnovější verzi Messengeru. My v redakci nový motiv přístupný máme a je super.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. Aplikaci mám aktuální, ale SW téma nevidím 😟

  2. Nahozeno, je to super :-D

  3. Jen tedy funguje změna na jednu osobu chci vidět koho bude bavit dělat změny u všech.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).