Domů » Bleskovky » Limitovaná edice Samsung Galaxy S6 edge Iron Man je laděna do červeno-zlatých barev

Limitovaná edice Samsung Galaxy S6 edge Iron Man je laděna do červeno-zlatých barev

Letošní vlajková loď Samsungu, model Galaxy S6 edge, byla představena již začátkem března na MWC v Barceloně a od 17. dubna je dostupná na českém trhu. Výrobce se nyní spojil se společností Marvel a společně představují speciální edici tohoto smartphonu, která nabídne velmi netradiční zbarvení.

Letos měl premiéru film Avengers: Age of Ultron, ve kterém se mimo jiné objevuje také postava Iron Mana. A právě vzhledem tohoto hrdiny se tvůrci inspirovali i při návrhu smartphonu. Téměř celé tělo je laděno do červených odstínů, jen boční rámeček a některé další prvky jsou zlaté. Na zádech je obrázek masky Iron Mana. Vzhledové úpravy se netýkají jen zevnějšku, upraveno je také uživatelské rozhraní.

 

Součástí luxusního balení je také stylová bezdrátová nabíječka. Telefon se začne od zítřka prodávat v Jižní Korei, příští měsíc se dostane na trh v Číně a Hong Kongu. Jestli se dostane limitovaná edice i na jiné trhy zatím není známo. Oznámena nebyla ani cena, která bude pravděpodobně značně vyšší než u standardní verze.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

4 komentářů

  1. Aj ked je to Android, uz len kvoli IronManovi by som to kupil do zbierky :)

  2. preboha to je uchylnejsie nez pozerat v parku na male dievcatka… O.o no ale to nevymyslis to je samsung :D

    • Preco by to malo byt uchylnejsie? Pre fanusikov by to mohlo byt zaujimave. Aj Nokia mala Lumiu v Batman Edition a urcite maly aj iny vyrobcovia limited edition s nejakou tematikou :)

    • Lojzik (neregistrovaný)

      to vis, neni to iphone :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).