Domů » Bleskovky » Samsung představil novou službu Moje Galaxy Express. Telefon opraví do 48 hodin

Samsung představil novou službu Moje Galaxy Express. Telefon opraví do 48 hodin

České zastoupení společnosti Samsung rozšiřuje službu Moje Galaxy o Express variantu, která zákazníkům zaručí opravu jejich telefonu Samsung do 2 pracovních dnů. V rámci této lhůty Samsung telefon vyzvedne, opraví a přiveze ho zpět zákazníkovi. Služba platí jen pro záruční opravy prémiových modelů (aktuálně se jedná o Galaxy Note10/10+, Galaxy S10/10+, Galaxy Note 9, Galaxy S9/S9+, Galaxy Note 8, Galaxy S8/S8+) a její cena je 349 Kč.

moje galaxy 2
Samsung představil novou službu Moje Galaxy Express. Telefon opraví do 48 hodin.

V případě, že by Samsung nestihl dodat telefon zpět na danou adresu v uvedené lhůtě, služba bude pro zákazníka zdarma. Lhůta 48 hodin v rámci pracovního týdnu začíná převzetím objednávky a telefonu od zákazníka. Ve chvíli přijmutí objednávky (telefonu k opravě) se zákazník zavazuje k úhradě částky za službu.


V případě, že zákazník nebude schopný opravený telefon převzít během uvedené lhůty zpět a změní čas převzetí až na dobu po uplynutí této lhůty, nelze službu požadovat zdarma. Služba Moje Galaxy Express se vztahuje na Prahu a její okolí do 20 km od hranic města.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nwm nwm
Anonym
Nwm nwm

Jenom Praha? Tak to nic. ಠ_ಠ

Peťa
Anonym
Peťa

Napište to na začátek, že jde jen o Prahu! Zbytečně jsem četl celý článek!

PetrSP7
Uživatel
PetrSP7

Souhlasím s kolegy, že zrovna u nás v Praze není až takový problém zanést mobil do Samsung Plaza v Ječné, u zastávky tramvaje a kousek od metra C … větší smysl by měla služba mimo velká města.

spacirx1985
Uživatel
spacirx1985

Funguje to vsude jinde i mimo Prahu (tam se to jmenuje jen Moje Galaxy), akorat v Praze to ted zrychlili na 48hodin. Jinde to trva dyl, tak cca tyden. Samsung ale dava zapujcni stejny telefon takze to nevadi. Je to i tak lepsi nez reklamace nekde u prodejce kde mas 30 dni na reklamaci a zapujcni telefon ti nikde neda…staci si to precist na webu Samsung.cz