Domů » Bleskovky » Samsung brzy spustí Android 10 beta program pro Galaxy S10 a Note 10

Samsung brzy spustí Android 10 beta program pro Galaxy S10 a Note 10

Pokud patříte mezi majitele Samsungu Galaxy Note 10 nebo Galaxy S10/S10+, máme pro vás dobrou zprávu. Podle informací serveru SamMobile.com by měl Samsung spuštění beta programu pro Android 10 oznámit na konci září.

První beta verze běžící na desítkovém Androidu s aktualizovanou verzi uživatelského prostředí One UI by měla být pro uživatele v USA a vybraných zemích Evropy dostupná v průběhu října. Zatím nevíme, zda mezi podporovanými zeměmi bude i Česká republika a Slovensko, ale pokud ne, nemělo by to ničemu příliš vadit.

Galaxy S10 Android 10
Samsung brzy spustí Android 10 beta program pro Galaxy S10 a Note 10. Těšíte se?

Stejně jako v minulém roce, kdy Samsung spouštěl beta program pro Android 9 a prostředí One UI 1.0, by mělo být možné beta verzi do Galaxy Note 10 a Galaxy S10/S10+ nahrát ručně, což by nemělo být nikterak složité.

Mimochodem, konkurenční Huawei je na tom s testováním Androidu 10 a nové verze prostředí EMUI 10 o poznání lépe. Pro modely Huawei P30 a Huawei P30 Pro už první testovací verzi vypustilo minulý týden. My v redakci ji aktuálně testujeme a brzy se můžete těšit na článek s prvními dojmy.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).