Domů » Bleskovky » Ohebný Huawei Mate X se blíží. Do prodeje zamíří už tento měsíc

Ohebný Huawei Mate X se blíží. Do prodeje zamíří už tento měsíc

Zatímco jihokorejský Samsung stále usilovně pracuje na řešení všech problémů spojených s ohebným chytrým telefonem Galaxy Fold, konkurence rozhodně nespí (alespoň tedy ta čínská). Huawei Mate X čerstvě zaznamenal rekordní rychlost stahování 1 Gbps a nahrávání 100 Mbps.

Huawei Mate X naživo
Huawei Mate X naživo

Nepřehlédněte – Huawei Mate X: nadčasová skládačka s ohebným displejem (první dojmy)

V Číně se očekávané ohebné zařízení od Huawei začne prodávat už tento měsíc a další trhy budou brzy následovat – doufejme tedy, že se v dohledné době dočkáme také v České republice. Čínská společnost se potýká s mezinárodními problémy ohledně 5G technologií a mobilní divizi také v poslední době nepotkalo příliš povzbudivých zpráv. Přesto se výrobci podařilo přinést na trh první ohebný telefon s podporou 5G.

Huawei Mate X s ohebným displejem: první dojmy z MWC

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

11 komentářů

  1. Jsem zvědav, kolik se prodá kusů :D

  2. Takže bude první kdo uvede na trh skládací telefon.

  3. Karel Endler

    Samsung Galaxy Fold prý přijde do prodeje v červenci.

    • Toť otazka, neustále se to odkládá. Konstrukce je velice slžitá a nachylná na poruchy. Už tomu bude málokdo věřit anebo s tím bude mít Samsung trápení a potíže díky častým reklamacím

  4. Taky můžu říct že Samsung bude 1., co dotáhne do prodeje ohebný telefon s uhlopříčkou displeje 4.6″ ?

  5. Konečně správná doba na to vyrobit ty pověstné HODINKY S VODOTRISKEM ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).