Domů » Bleskovky » Ohebný Samsung Galaxy Fold zřejmě nabere další zpoždění

Ohebný Samsung Galaxy Fold zřejmě nabere další zpoždění

Ohebný smartphone Samsung Galaxy Fold se stále ještě neprodává, protože Samsung na něm provádí konstrukční změny, které mají odstranit neduhy odhalené prvními testery. Před dvěma týdny se objevily pozitivní zprávy, že Samsung už má připravenou novou revizi a brzy s ní půjde na trh, nakonec si však možná počkáme o něco déle.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Podle posledních informací z korejských zdrojů údajně Samsungu trvají déle, než se původně očekávalo, což by mohlo vést k dalším zpožděním. Zaměstnanci z nejmenovaných telekomunikačních služeb stále očekávají příchod telefonu v červnu, nicméně Samsung tvrdí, že zlepšovací procesy probíhají velmi důkladně, a proto není možné tyto zprávy potvrdit. Kdy se dostane Galaxy Fold na pulty obchodů, je tak stále nejisté. Zahraniční zdroje spekulují o červenci.

Samsung Galaxy Fold: preview ohebného smartphonu

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. Dřív jak po prázdninách určitě ne.

 2. Zpackaný projekt, už jsem o tom psal. Pokus, který nevyšel a je potřeba to přijmout a začít jinak a jindy.

  • hej je to konina. maly displej vpredu, ten otrasny vyrez. Najlepsie keby to zrusili a chytili sa podobneho konceptu ako Huawei mate x

  • To snad radsi ne, nebo je Trumpeta taky zakaze. ?

  • Mate X je líbivý konstrukční nesmysl. Obalit tělo zranitelným displejem je hloupost.

 3. A co nějaké info kolem Huawei Mate X?

  • Huawei je dnes out, koho by to zajimalo.

  • Jen že se stále všude do Samsungu kvůli Foldu naváží a přitom o Huawei Mate X se slehla zem :D

  • orgasmic: To jsou ti, co si tajně přejou, aby selhali a mohli tak říct, že jejich bazmek je lepší.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).