Domů » Bleskovky » Ohebný Samsung Galaxy Fold zřejmě nabere další zpoždění

Ohebný Samsung Galaxy Fold zřejmě nabere další zpoždění

Ohebný smartphone Samsung Galaxy Fold se stále ještě neprodává, protože Samsung na něm provádí konstrukční změny, které mají odstranit neduhy odhalené prvními testery. Před dvěma týdny se objevily pozitivní zprávy, že Samsung už má připravenou novou revizi a brzy s ní půjde na trh, nakonec si však možná počkáme o něco déle.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Podle posledních informací z korejských zdrojů údajně Samsungu trvají déle, než se původně očekávalo, což by mohlo vést k dalším zpožděním. Zaměstnanci z nejmenovaných telekomunikačních služeb stále očekávají příchod telefonu v červnu, nicméně Samsung tvrdí, že zlepšovací procesy probíhají velmi důkladně, a proto není možné tyto zprávy potvrdit. Kdy se dostane Galaxy Fold na pulty obchodů, je tak stále nejisté. Zahraniční zdroje spekulují o červenci.

Samsung Galaxy Fold: preview ohebného smartphonu

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments