Domů » Bleskovky » Startují předobjednávky Apple Watch Series 7. Známe české ceny

Startují předobjednávky Apple Watch Series 7. Známe české ceny

Minulý měsíc představil Apple společně s telefony iPhone 13 (mini), iPhone 13 Pro (Max) a dvojicí nových iPadů také chytré hodinky Watch Series 7. Na rozdíl od ostatních produktů nebylo hned od začátku jasné, kdy půjdou hodinky do prodeje, ale nyní jsme se konečně dočkali.

apple watch 7 1
Apple Watch Series 7

Hlavními novinkami Apple Watch Series 7 jsou větší displej, softwarová klávesnice, rychlejší nabíjení či odolnost proti prachu pod certifikací IP6X. Změnou je také fyzická velikost: nové velikosti hodinek jsou 41 a 45 milimetrů. Apple Watch Series 7 budou k dispozici s pouzdrem z hliníku či nerezové oceli a barevnými variantami jsou černá, zlatá, modrá, červená a tmavě zelená. Nebude chybět ani varianta s podporou LTE skrze eSIM.

První předobjednávky začínají už dnes, 8. října ve 14:00. Do prodeje se nejnovější Apple Watch 7 dostanou o týden později, tedy 15. října. Všechny představené novinky Applu si můžete předobjednat také na MP.cz.

České ceny Apple Watch Series 7

 • Apple Watch Series 7 (včetně Nike edice), 41 mm: 10 990 Kč
 • Apple Watch Series 7 (včetně Nike edice), 45 mm: 11 790 Kč
 • Apple Watch Series 7, LTE, 41 mm: 13 790 Kč
 • Apple Watch Series 7, LTE, 45 mm: 14 590 Kč

Přemýšlíte o koupi nových Apple Watch Series 7? Dejte nám vědět do komentářů.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentářů

 1. Předprodej stale na apple nezahajen

  • Ale prdlajs. Slo to hned v 14:01.
   Sam jsem koupil, akorat vez GPS a Cellular. Nejak nevidim smysl jeste mesicne platit stovku za hodinky. A to jsem myslel, že počkám na 8.. 🤷🏻‍♂️

  • Jak se vam to podarilo? To jste si tam nechal vyrobit nejakou specialku?

  • Filipe, přes appku Apple Store. Šlo to jak na iPhonu tak iPadu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).