Startují předobjednávky Apple Watch Series 7. Známe české ceny

apple watch 7 1

Minulý měsíc představil Apple společně s telefony iPhone 13 (mini), iPhone 13 Pro (Max) a dvojicí nových iPadů také chytré hodinky Watch Series 7. Na rozdíl od ostatních produktů nebylo hned od začátku jasné, kdy půjdou hodinky do prodeje, ale nyní jsme se konečně dočkali.

Hlavními novinkami Apple Watch Series 7 jsou větší displej, softwarová klávesnice, rychlejší nabíjení či odolnost proti prachu pod certifikací IP6X. Změnou je také fyzická velikost: nové velikosti hodinek jsou 41 a 45 milimetrů. Apple Watch Series 7 budou k dispozici s pouzdrem z hliníku či nerezové oceli a barevnými variantami jsou černá, zlatá, modrá, červená a tmavě zelená. Nebude chybět ani varianta s podporou LTE skrze eSIM.

První předobjednávky začínají už dnes, 8. října ve 14:00. Do prodeje se nejnovější Apple Watch 7 dostanou o týden později, tedy 15. října. Všechny představené novinky Applu si můžete předobjednat také na MP.cz.

České ceny Apple Watch Series 7

  • Apple Watch Series 7 (včetně Nike edice), 41 mm: 10 990 Kč
  • Apple Watch Series 7 (včetně Nike edice), 45 mm: 11 790 Kč
  • Apple Watch Series 7, LTE, 41 mm: 13 790 Kč
  • Apple Watch Series 7, LTE, 45 mm: 14 590 Kč

Přemýšlíte o koupi nových Apple Watch Series 7? Dejte nám vědět do komentářů.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku