Domů » Bleskovky » Na kterých smartphonech Huawei a Honor si vyzkoušíte betu prostředí EMUI 10?

Na kterých smartphonech Huawei a Honor si vyzkoušíte betu prostředí EMUI 10?

Společnost Huawei před pár dny oficiálně oznámila novou verzi uživatelského prostředí EMUI 10. Uživatelé se mohou těšit například na tmavý režim v rámci celého systému či optimalizovaný výkon. Nyní čínský výrobce zveřejnil seznam zařízení, která obdrží beta verzi chystané aktualizace. Nejdříve se dočkají majitelé modelové řady Huawei P30 – ti si budou moct nové funkce vyzkoušet už 8. září.

huawei emui 10

V průběhu září pak dojde na majitele loňské řady Mate 20, zatímco na vlastníky Honoru 20 přijde řada až na konci měsíce.

Seznam zařízení, která obdrží betu EMUI 10

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

7 komentářů

  1. A na Mate 10 pro si nevyzkousim? Ten přece má obdržet android 10 :)

  2. Ahoj, jen malý dotaz. Dostane aktualizaci na EMIU 10 i model Nova 3?

  3. III nejsou to jediné stránky které říkají že Mate 10 pro obdrží android 10 jinak Mate 9 pro zacinal s androidem 7.0 nougat už má emui 9.1. Stejne to bude s Mate 10 pro vyšel s androidem 8.0 už má 9.1 a jeste dostane 10 Q a konec :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).