Cena:

Lenovo brzy představí letošní vlajkové Motoroly: známe datum tiskové konference

Společnost Lenovo v letošním roce představila několik smartphonů, zatím však z nižších pater portfolia. To hlavní má přijít na tiskové konferenci, která se bude konat 25. července v New Yorku.

Od Lenova se očekávají minimálně dva nově smartphony – odolný vlajkový model Moto Z2 Force a vyšší střední třída Moto X4 se zvýšenou odolností a duálním fotoaparátem (více informací).

Moto Z2 Force a Moto X4: rendery obou chystaných novinek odhalil v týdnu @evleaks

Společně s novými smartphony by měla dorazit i nová vlna příslušenství Moto Mods, v níž by neměl chybět GamePad, nové powerbanky, barevné kryty s bezdrátovým nabíjením, 360° kamera, reproduktor a mikrofon Marshall či přídavná televize. Zatím není jisté, zda Lenovo u novinek použije zkrácenou značku Moto, nebo se opět vrátí k Motorole, což už několikrát potvrdili přímo zástupci Lenova. Ať už tyto produkty ponesou značku Lenovo, Moto či Motorola, máme se rozhodně nač těšit.Nepřehlédněte

Lenovo oživí značku Motorola: premiéra vlajkového modelu Moto Z2 je na spadnutí

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.