Sledujte nás na YouTube

Lenovo brzy představí letošní vlajkové Motoroly: známe datum tiskové konference

Společnost Lenovo v letošním roce představila několik smartphonů, zatím však z nižších pater portfolia. To hlavní má přijít na tiskové konferenci, která se bude konat 25. července v New Yorku.

Od Lenova se očekávají minimálně dva nově smartphony – odolný vlajkový model Moto Z2 Force a vyšší střední třída Moto X4 se zvýšenou odolností a duálním fotoaparátem (více informací).

Moto Z2 Force a Moto X4: rendery obou chystaných novinek odhalil v týdnu @evleaks

Společně s novými smartphony by měla dorazit i nová vlna příslušenství Moto Mods, v níž by neměl chybět GamePad, nové powerbanky, barevné kryty s bezdrátovým nabíjením, 360° kamera, reproduktor a mikrofon Marshall či přídavná televize. Zatím není jisté, zda Lenovo u novinek použije zkrácenou značku Moto, nebo se opět vrátí k Motorole, což už několikrát potvrdili přímo zástupci Lenova. Ať už tyto produkty ponesou značku Lenovo, Moto či Motorola, máme se rozhodně nač těšit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Na nějakou tu Motorolu si brousíme zuby už delší dobu, tak nevím koupit hned nebo ještě počkat a dělat si radost pod stromeček třeba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *