Přichází nová vlna Moto Mods: těšte se na 360° kamerku a reproduktor Marshall

Společnost Lenovo na vybraných trzích odhaluje nové modulární příslušenství pro své vrcholové smartphony Moto Z a Z2. Na události v Ghaně byla například představena přídavná kamerka schopná díky dvěma širokoúhlým čočkám snímat svět ve 360°. Bohužel rozlišení fotoaparátů a další technické specifikace jsou zatím zahaleny rouškou tajemství.

Lenovo ale chystá daleko více modulů, například DSLR Mod přidá před standardní fotoaparát smartphonů Moto Z objektiv s možností optického zoomu.

Legendární výrobce zesilovačů Marshall také do mlýna Moto Mods přispěl svými produkty, konkrétně přídavným reproduktorem ROKR Moto Mod, a mikrofonem s vysoce kvalitním záznamem Studio Moto Mod.

Na korejském a brazilském trhu je populární i televize v mobilu, pro tyto trhy bude určen Mod DirecTV. Chystá se i Action Mod, o něm ale zatím nic nevíme.

Dá se předpokládat, že novou várku příslušenství Lenovo představí na našem trhu společně se smartphony Moto Z2 Play a Z2 Force někdy v příštích měsících.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku