Apple dnes představí první letošní novinky. Sledujte s námi tiskovou konferenci

Apple keynote

Dnes večer budou všichni fanoušci Applu napjatě sledovat obrazovky. V 19:00 našeho času odstartuje první letošní keynote, v rámci níž generální ředitel Tim Cook a jeho spolupracovníci představí první novinky roku 2022. Apple před akcí jako vždy odstavil svůj e-shop, aby jej mohl připravit na příchod nových zařízení. Jakými novinkami se dnes Apple pochlubí?

Dosud se spekulovalo především o novém iPhonu SE a iPadu Air, nicméně ve hře zůstávají i nové počítače s procesory Apple Silicon. Mezi nimi by měl být nový Mac mini. Společně s ním údajně dorazí také 27” monitor, který oproti současnému Pro Display XDR nedostane mini-LED panel, zato však bude cenově dostupnější.

Apple Event — March 8

Zatím není jisté, jaký čipset bude hrát na dnešní konferenci prim. Apple může do novinek nasadit Apple M1 Pro/Max, ale ve hře zůstává i představení nové generace Apple M2. Pokud by opravdu došlo k odhalení čipsetu Apple M2, není vyloučen příchod nového MacBooku Air. Více se dozvíme už dnes večer od 19:00 našeho času v rámci keynote s podtitulem Vrcholné představení. O všech zajímavých novinkách vás pochopitelně budeme informovat v našem zpravodajství.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku