Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 8 a Mi Band 3: premiéra už zítra ráno, SMARTmania bude u toho

Xiaomi Mi 8 a Mi Band 3: premiéra už zítra ráno, SMARTmania bude u toho

Už zítra 31. května v 08:00 ráno českého času Xiaomi v čínském Shenzhenu představí dlouho očekávaný vlajkový model Xiaomi Mi 8 s novou verzí uživatelského prostředí MIUI 10. Kromě této novinky spatří světlo světa také nová generace oblíbeného fitness náramku Mi Band 3. Jelikož celá tisková konference proběhne v čínštině, nebude ji Xiaomi nijak streamovat.

SMARTmania.cz však na místě bude mít svého zástupce Ondřeje Gardavského, který v Shenzhenu žije a kterému se povedlo získat vstup na tuto událost. Díky tomu se po skončení akce můžete těšit na první dojmy a fotografie nových zařízení. Průběžné informace přímo z místa dění bude Ondra nahrávat na náš redakční twitter @smartmania_live, kde nás můžete sledovat. Přehled novinek najdete také přímo na desktopové verzi webu v pravém bočním sloupci.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Marek Studnička

    Těším se,bude to jistě pořádný stroj!!!!

  2. Technická: Shenzen je anglická a pro nás tudíž nepřesná a hlavně nesprávná transkripce. Jedině správně je to v češtině Šen-čen, případně Šenčen.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).