Xiaomi Mi 8 a Mi Band 3: premiéra už zítra ráno, SMARTmania bude u toho

Už zítra 31. května v 08:00 ráno českého času Xiaomi v čínském Shenzhenu představí dlouho očekávaný vlajkový model Xiaomi Mi 8 s novou verzí uživatelského prostředí MIUI 10. Kromě této novinky spatří světlo světa také nová generace oblíbeného fitness náramku Mi Band 3. Jelikož celá tisková konference proběhne v čínštině, nebude ji Xiaomi nijak streamovat.

SMARTmania.cz však na místě bude mít svého zástupce Ondřeje Gardavského, který v Shenzhenu žije a kterému se povedlo získat vstup na tuto událost. Díky tomu se po skončení akce můžete těšit na první dojmy a fotografie nových zařízení. Průběžné informace přímo z místa dění bude Ondra nahrávat na náš redakční twitter @smartmania_live, kde nás můžete sledovat. Přehled novinek najdete také přímo na desktopové verzi webu v pravém bočním sloupci.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Marek Studnička (neregistrovaný)

    Těším se,bude to jistě pořádný stroj!!!!

  2. Le Fu (neregistrovaný)

    Technická: Shenzen je anglická a pro nás tudíž nepřesná a hlavně nesprávná transkripce. Jedině správně je to v češtině Šen-čen, případně Šenčen.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel