Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 8 dostane 3D skener obličeje a s ním i vlastní animoji

Xiaomi Mi 8 dostane 3D skener obličeje a s ním i vlastní animoji

Společnost Xiaomi tento čtvrtek představí vlajkový smartphone Mi 8, který má mezigeneračně dostat tolik změn, že si zaslouží poskočit číslovku 7. Jednou z těchto novinek bude 3D skener obličeje, který dosud předvedl pouze Apple s iPhone X. Řešení od Xiaomi umístěné do výřezu displeje bude zřejmě velmi podobně, a velmi podobné budou i jeho funkce – verifikace uživatele a také animované emoji.

Xiaomi Mi 8 Animoji

Stejně jako Apple vám Xiaomi nabídne paletu animovaných postaviček, kterým pak budete moci svojí mimikou dodat život. Video zatím potvrzuje prasátko, pandu, maskot Xiaomi Mitu a lišku (hovínko naštěstí chybí). Smartphone Xiaomi Mi 8 bude představen ve čtvrtek 31. května, společně s novým prostředím MIUI 10 a náramkem Mi Band 3.

První telefon s duální GPS. Fotografie balení Xiaomi Mi 8 odhaluje zajímavé detaily

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Jsou tu špatne informace, 3D rozlišení obličeje nemá jen Apple, má to i normální android.

    • Ne, žádný android zatím nemá 3D skenování obličeje, zatím jenom normální rozpoznání tváře + Samsung rozpoznání dle oční duhovky

    • Např. [odkaz]
      Jinak raději no comment. Důvod. Skener duhovky s infra čidlem má např. i lumia 950.

  2. MIUI 10 předpokládám…

  3. budou i nove howinka ala Apple?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).