Xiaomi potvrzuje: ve čtvrtek bude představen Mi Band 3 a takto bude vypadat

Xiaomi je druhým největším výrobcem nositelné elektroniky na světě, čemuž z velké části vděčí náramku Mi Band 2, který za poměrně malý peníz dokáže udělat velkou službu okořeněnou parádní výdrží. Mi Band 2 byl představen v červenci roku 2016, takže je dlouze očekáván jeho nástupce. Naštěstí čekání nebude nijak dlouhé.

Čínská společnost představí Mi Band 3 již tento čtvrtek společně se smartphonem Mi 8, potvrdil to sám šéf společnosti Lei Jun ve svém příspěvku na mikroblogovací síti Weibo. Zároveň uvedl, že jej testuje téměř čtvrt roku, a že ho měl na ruce při premiéře herního smartphonu Black Shark. Následující fotografie tak skutečně ukazuje Mi Band 3 v celé jeho kráse.

Náramek Mi Band 3 zachycen na ruce šéfa Xiaomi. Dostane větší displej a nové funkce

Podobný vzhled, nové senzory a funkce

Design náramku bude podobny předchozí generaci, dočkáme se však většího displeje, které bude chránit sklo s 2,5D efektem. Displej bude dotykový, takže zvládne obsloužit více funkcí, než jeho předchůdce. Hovoří se o dvou nových senzorech, o podpoře Bluetooth 4.2, NFC a také o odolnosti s krytím IP67. Jednou z nových funkcí má být například předpověď počasí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Sw0rdka (neregistrovaný)

    Tak jsem nevydržel to dlouhé čekání a koupil Amazfit BIP a jsem 100% spokojen. Za ty peníze a tolik funkcí okoreněné opravdu reálnou výdrží 30+ dní (a to běham každý druhý den) se jen tak nevidí. Aby toho nebylo málo, tak vlastním i druhou verzi bez displeje v článku uvedeného Mi Band 3. Dnes mi už více jak 2 měsíce leží v šupleti, ale taktéž 100% spokojenost.
    Čili to se Xiaomi moc povedlo ať se jedná o jakoukoliv verzi sportovního náramku.

    A na závěr bych chtěl poděkovat Smartmanii a Jakubovi, za opravdovou jednostránkovou bleskovku. To co předvádí nejmenovaný konkurenční web je k blití a všichni vime o kom je řeč.

    Hezký den.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel