TOPlist

Náramek Mi Band 3 zachycen na ruce šéfa Xiaomi. Dostane větší displej a nové funkce

Xiaomi patří jedna z předních příček v tabulce největších výrobců nositelné elektroniky. Může za to především velmi populární náramek Xiaomi Band 2, který za velmi příznivou cenu nabízí krokoměr, měření tepu, voděodolnost a vysokou výdrž na jedno nabití.Xiaomi Mi Band 2Nepřehlédněte

Recenze Xiaomi Mi Band 2: Bestsellerem podruhé?

Xiaomi Mi Band 2 byl představen v červnu roku 2016, a tak není divu, že je netrpělivě vyhlížen jeho nástupce. Jeho podobu se patrně podařilo zachytit na premiéře smartphonu Black Shark, a to rovnou na ruce šéfa Xiaomi Leie Juna.

Design nové generace bude vycházet ze současného modelu, avšak s několika obměnami. Zřejmě dojde ke zvětšení samotného vkládacího modulu, který zřejmě bude lehce vystupovat nad pryžový pásek. Díky zaoblenému sklu by měl být přechod plynulý, otázkou je však ochrana proti poškrábání.

Dotykový displej a ovládání gesty

Náramek by si měl zachovat jedno hardwarové tlačítko, to však již nemá sloužit k prostému přepínání jednotlivých funkcí, ale k potvrzování položek, popř. k rychlému návratu na obrazovku s hodinami a datem. Podle interní verze párovací aplikace Mi Fit má totiž Mi Band 3 dostat větší displej s podporou dotykového ovládání, takže přepínání funkcí obstarají gesta. Mezi nové funkce můžeme zařadit například předpověď počasí.

Kdy bude Xiaomi Mi Band 3 představen, zatím netušíme, doufáme však, že nebudeme muset čekat dlouho. Nejbližší tisková konference čínského výrobce se odehraje 25. dubna v Číně, očekávána je především premiéra smartphonu Mi 6X (Mi A2).Nepřehlédněte

Xiaomi koná za dva týdny tiskovku. Představí nástupce úspěsného Mi A1?

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku