Domů » Bleskovky » Xiaomi koná za dva týdny tiskovku. Představí nástupce úspěsného Mi A1?

Xiaomi koná za dva týdny tiskovku. Představí nástupce úspěsného Mi A1?

Čínský drak Xiaomi má letos v plánu překonat metu 100 milionů prodaných smartphonů. Pokud chce svůj závazek splnit, musí na trh přinést zajímavé přístroje ve všech cenových kategoriích. Další dílek do portfolia ukáže už 25. dubna v Číně.

Jaký telefon Xiaomi na chystané tiskové konferenci ukáže, je v tuto chvíli nejisté. Na premiéru vlajkového modelu Mi 7 je s ohledem na nedávné představení Mi Mix 2s patrně ještě brzo. Jako nejpravděpodobnější se jeví nástupce loňského modelu Xiaomi Mi 6X, který se v našich končinách prodával jako Mi A1 s čistým Androidem z programu Android One.

Nový model již schválila čínská certifikace TENAA, takže víme, že dostane širokoúhlou 5,99″ obrazovku, čipset Helio P60 nebo Snapdragon 626, 4 GB RAM a 64GB úložiště.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. „…z programu Android One.“

  2. Dúfam že konečne posunú ďalej foťák. To je jediná vec pre ktorú som A1 vyradil ako kandidáta na kúpu. Inak mal všetko ostatné super.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).