Domů » Bleskovky » Víme, které Xperie se mohou těšit na Android 10

Víme, které Xperie se mohou těšit na Android 10

Obvykle krátce po vypuštění nové verze Androidu vydává společnost Sony „jízdní řád“ aktualizací stávajících modelů. V letošním roce jsme se tohoto seznamu zatím nedočkali, avšak leccos naznačuje dokument oficiálně vydaný japonským operátorem NTT DoCoMo.

Sony Xperia XZ3 recenze

Podle něj se na Android 10 mohou těšit následující telefony od Sony:


Celkový počet Xperií s Androidem 10 bude ještě větší, neboť v seznamu jsou pouze modely, které NTT DoCoMo prodával. S největší pravděpodobností se také dočkají modely Xperia 10 a 10 Plus, ty však japonský operátor ve své nabídce neměl. Časový harmonogram aktualizace bohužel neznáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
marastudna 50
Uživatel
marastudna 50

Je to fajn,domnívám se však,že podporu na Android 10 by si ještě pár Xperií zasloužilo,ale to čas ukáže.

Pavel-DC
Uživatel
Pavel-DC

Vždyť se v článku píše, že jich bude více. Tenhle seznam vydal operátor, které prodává pouze omezenou nabídku telefonů Xperia.

Milan
Anonym
Milan

Ještě zlehka doufám v xz1 compact.

_qam_
Uživatel
_qam_

Tak xz1 šel jako první telefon ven s android 8, je v projektu trebble, měl by dostat dvě aktualizace, tedy 10 by měl dostat. Je otázka kolik se jich prodalo a jak se to Sony vyplatí. Já těch compactu vídám kolem sebe dost, takže myslím,že naděje tu je velká.

lukass71
Uživatel
lukass71

qam: Ono v Evrope obecne je Sony prekvapive relativne popularni, ale jinde je bohuzel nenajdes… Takze s nejakou obecnou popularitou bych to moc svetle nevidel.