Domů » Bleskovky » Takhle by mohl vypadat Galaxy Note 10: podívejte se na kvalitní rendery

Takhle by mohl vypadat Galaxy Note 10: podívejte se na kvalitní rendery

Na představení Samsungu Galaxy Note 10 si ještě několik měsíců musíme počkat. Pomalu se však začínají objevovat různé útržky informací, z nichž si už můžeme začít skládat obrázek o tom, jak bude nový přístroj vypadat.

Redaktoři webu PhoneArena neváhali a skutečně vytvořili sérii renderů založených na dosud uniklých informacích. Pochopitelně tak nejde o přesné znázornění finálního výrobku, nicméně pokud nás jihokorejský výrobce něčím nepřekvapí, pravděpodobně jsou tyto rendery velmi blízko skutečnosti. Design vlajkových lodí Samsungu je totiž v poslední době poměrně dobře předvídatelný.

Samsung Galaxy Note 10: nejlepší fotomobil na obzoru?

Smartphony s logem Samsungu bezpochyby patří ke špičce mobilní fotografie. Proto asi nepřekvapí, že i nový Note 10 bude na fotografování zaměřen. Podle dostupných informací se připravovaný smartphone inspiruje u modelu Galaxy S10 5G a taktéž nasadí čtveřici zadních kamer. Uspořádány budou pravděpodobně horizontálně.

Zatím nevíme, k čemu budou jednotlivé moduly sloužit. Je však dost možné, že Samsung sáhne pro inspiraci opět k již zmiňovanému Galaxy S10 5G. Ten nabídne kombinaci 12Mpx klasické kamery, 12Mpx kamery s dvojnásobným optickým zoomem, 16Mpx snímače se širokoúhlou čočkou a 3D kamery pro rozšířenou realitu, skenování předmětů a rozpoznávání gest.

Na přední straně pak žádné velké překvapení neočekávejme. Velký bezrámečkový displej bude s nejvyšší pravděpodobností založen na koncepci Infinity-O. Dočkáme se tedy „průstřelu“, v němž se budou ukrývat zřejmě dvě selfie kamery. Některé divoké spekulace mluví hned o trojici čoček, to se nám ale nezdá moc pravděpodobné.

Fotoaparát integrovaný do stylusu? I to by mohl nabídnout Galaxy Note 10

Téměř jisté je také nasazení ultrazvukové čtečky otisků integrované do displeje. Měl by tak odpadnout typický nešvar, kdy umístění čtečky na zádech často vedlo k nechtěnému dotýkání se fotoaparátu.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments