Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 10: dočkáme se čtveřice zadních fotoaparátů?

Samsung Galaxy Note 10: dočkáme se čtveřice zadních fotoaparátů?

Internetový portál SamMobile přinesl nové informace o nadcházející vlajkové lodi od Samsungu. Na mysli máme pochopitelně Galaxy Note 10. Konkrétně jsme se dozvěděli, že chystané zařízení nabídne hned čtveřici zadních fotoaparátů.

S-Pen u Samsungu Galaxy Note 9

O konkrétnějších specifikacích fotoaparátu se SamMobile bohužel nezmiňuje. Nadále tak zůstává otázkou, zda Note 10 využije stejnou konfiguraci jako v případě čerstvě představeného Galaxy S10 5G, nebo přijde s novým řešením. U fotoaparátu ještě na moment zůstaneme. Soudě dle patentu, který Samsung nedávno získal, by totiž jedna čočka mohla být integrovaná také v S-Penu.

Vývojový název Samsungu Galaxy Note 10 prozrazen: nese jméno slavného umělce

Možná přijde i 5G

Spekuluje se také o podpoře 5G sítí. Tu naznačuje modelové číslo telefonu „SM-N975F“. Zajímavé je především to, že všechna modelová označení předchozích Galaxy Note vždy končila nulou. Ke změně došlo údajně z důvodu, že jihokorejský výrobce chystá kromě standardní 4G LTE verze právě model s podporou 5G.

Máte rádi velké displeje? Samsung Galaxy Note 10 nabídne 6,66″ 4K panel

Připomeňme, že na základě starších úniků jsme se dozvěděli, že Galaxy Note 10 nabídne 6,66palcový displej s poměrem stran 19,5:9. Po vzoru ohebného Galaxy Fold nemáme očekávat 3,5mm konektor na sluchátka. Na oficiální představení si však ještě nějakou dobu počkáme.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments