Domů » Bleskovky » Vývojový název Samsungu Galaxy Note 10 prozrazen: nese jméno slavného umělce

Vývojový název Samsungu Galaxy Note 10 prozrazen: nese jméno slavného umělce

Samsung Galaxy Note 9 (recenze) se ještě nestihl pořádně ohřát na trhu a na internetu už se rojí první zvěsti o jeho nástupci. Únik informací má na svědomí uživatel, který na Twitteru vystupuje pod přezdívkou Ice Universe. Jako obvykle je třeba brát podobné zvěsti s rezervou. Ice Universe má však za sebou velké množství později potvrzených úniků, lze jej tedy považovat za poměrně důvěryhodný zdroj.

Samsung Galaxy Note 10 „Da Vinci“

Tentokrát jsme se od něj dozvěděli, že Galaxy Note 10 již dostal kódové označení. Telefonu by se mělo přezdívat „Da Vinci“ podle geniálního umělce a vynálezce z období renesance, autora Mony Lisy či Dámy s hranostajem Leonarda Da Vinciho. Zajímavostí je, že název se poněkud vymyká konvencím Samsungu. Společnost v minulostí volila jména jako „Star“, „Crown“ nebo „Dream“.

Krycí jméno naznačuje, jakým směrem by se mohl Note 10 ubírat. Dočkat bychom se mohli výrazně vylepšeného stylusu S Pen, což se ve spojení se jménem významného malíře samozřejmě nabízí. Není pochyb o tom, že na Note 10 se v Samsungu usilovně pracuje. Existence kódového označení napovídá, že vývoj se pravděpodobně nachází v předprodukční fázi.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
22 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments