Soutěž: vyhrajte Samsung Galaxy A52 5G a sluchátka Galaxy Buds 2

Samsung Galaxy A52 5G A72 2

Atraktivní telefon nebo stylová sluchátka jsou ideálním dárkem pod vánoční stromeček. Při příležitosti spuštění zbrusu nové verze webu SMARTmania.cz jsme pro vás ve spolupráci s českým zastoupením společnosti Samsung připravili soutěž o smartphone Samsung Galaxy A52 5G (recenze) a bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 (recenze).

Samsung Galaxy A52 5G se chlubí několika vlastnostmi z vrcholových modelů. Mezi největší přednosti patří soustava fotoaparátů na zadní straně, povedený design, voděodolné tělo, nejnovější Android 11 s prostředím One UI 3.1 nebo dlouhá výdrž baterie s rychlým nabíjením. V budoucnu se navíc počítá s aktualizací na nejnovější Android 12 a One UI 4.0. Smartphone dále láká na prostorný AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí, minimálními rámečky a s titěrným výřezem pro selfie kamerku. Displej navíc ukrývá integrovanou optickou čtečku otisků prstů.

Samsung Galaxy A52
Samsung Galaxy A52 5G

Jak už název napovídá, ve výbavě nechybí ani podpora sítí páté generace. Slušná je i kapacita baterie, která činí 4500 mAh. Na zádech najdeme kvarteto fotoaparátů – hlavní 64Mpx se světelností f/1.8, fázovým ostřením a optickou stabilizací, širokoúhlý s rozlišením 12 Mpx, úhlem záběru 123° a světelností f/2.2, 5Mpx hloubkový senzor (f/2.4) a 5Mpx makro kamerka se světelností f/2.4.

Malé tělo bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds 2 ukrývá jeden unikát – uvnitř se nacházejí dva dynamické dvoupásmové měniče (woofer pro basy a tweeter pro výšky). Praktická je rovněž soustava tří mikrofonů, která se skládá ze dvou vnějších a jednoho vnitřního, které doplňuje snímací jednotka. Mikrofony se starají nejen o aktivní potlačení hluku, které zvládne okolní ruchy potlačit až o 98 procent, ale také o váš čistý hlas během telefonních hovorů.

Samsung Galaxy Buds 2 05
Samsung Galaxy Buds 2

Na těle dotykové plošky pro ovládání či senzor přiblížení, který detekuje vyndání sluchátek z ucha, aby mohla zastavit přehrávanou hudbu. Sluchátka podporují tři kodeky, konkrétně Scalable od Samsungu, AAC a SBC. O spojení s telefonem se stará Bluetooth 5.2.

Co musíte udělat, abyste telefon nebo sluchátka získali? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky. Z došlých správných odpovědí skript vygeneruje dva výherce – první získá smartphone Samsung Galaxy A52 5G ve fialové barvě se 128GB pamětí, druhý bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds 2. Vaše odpovědi můžete odesílat do čtvrtka 16. prosince, 23:59.

Soutěž již byla ukončena, výherce jsme vyhlásili v tomto článku.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 14. prosince 2021, 07:00 hodin, do 16. prosince 2021, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 14. prosince 2021.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadanou soutěžní otázku a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí budou po skončení soutěže náhodně vygenerováni dva výherci – první získá smartphone Samsung Galaxy A52 5G ve fialové barvě (128 GB paměť), druhý bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 v černé barvě.

6. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu smartmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 14 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Svou šanci na výhru můžete zdvojnásobit, pokud začnete sledovat profil smartmania.cz na Instagramu. V tomto případě je nutné do soutěžního formuláře vyplnit vaše jméno na Instagramu, abychom mohli ověřit, zda náš profil skutečně sledujete. Díky tomu získáte k jednomu standardnímu soutěžnímu slotu jeden další navíc.

9. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail), budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

11. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

12. V případě, že výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

13. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže či za doručení zprávy o výhře.

14. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Autor článku Redakce
Redakce

Kapitoly článku