Samsung Galaxy A52 5G a sluchátka Galaxy Buds 2 získávají…

Samsung Galaxy A52

V úterý jsme spustili zbrusu nový design webu SMARTmania.cz a při této příležitosti jsme si pro vás připravili týden plný soutěží. Každý den jste se mohli (a u probíhajících soutěží stále ještě můžete) zapojit a vyhrát atraktivní ceny. První soutěž se značkou Samsung skončila dnes o půlnoci a vyhrát jste v ní mohli hodnotné ceny v podobě smartphonu Samsung Galaxy A52 5G a bezdrátových sluchátek Galaxy Buds 2, které do soutěže věnovalo české zastoupení společnosti Samsung.

Soutěže se celkem zúčastnilo 1693 soutěžících, z nichž jsme generátorem nechali určit dva výherce. Nebudeme vás dlouho napínat, zde jsou jejich jména:

  • Samsung Galaxy A52 5G ve fialové barvě (128GB varianta) vyhrává Petr Škrášek (@Eleanius)
  • Samsung Galaxy Buds 2 v černé barvě získává Andrea Kasíková (@andrea_kasikova)

Oběma výhercům gratulujeme – během dnešního dne je budeme kontaktovat na poskytnutých e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

Na našem webu stále probíhají další soutěže – své štěstí můžete zkusit v té o Honor 50 se dvěma kryty z limitované edice, bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay E8 3.0 či dnes spuštěné o smartphone Xiaomi 11T. Poslední dvě soutěže vám představíme v sobotu a v neděli ráno, tak nás nezapomeňte sledovat.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku