Soutěž: vyhrajte elegantní Honor 50 s limitovanou edicí krytů Preciosa

V rámci spuštění nového designu jsme pro vás s vybranými partnery připravili týden soutěží, ve kterých můžete vyhrát nové smartphony a další příslušenství. Dnes startuje druhá soutěž se značkou Honor, v rámci které jeden z vás získá jejich poslední novinku v podobě modelu Honor 50 doplněnou dvěma kryty z exkluzivní limitované edice Preciosa, které jsou ozdobené krystaly.

Design Honoru 50 podtrhují nejen výrazné barevné varianty, ale také vystouplý fotomodul na zadní straně. O zobrazování se stará 6,57“ OLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí. V útrobách najdeme čipset Snapdragon 778 5G, 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti.

800 600 Honor 50
Honor 50 v barvě Midnight Black

Z ostatní výbavy nechybí podpora sítí páté generace, Bluetooth 5.2, USB-C, NFC, Wi-Fi 6 či čtečka otisků prstů zabudovaná do displeje. Vestavěný akumulátor má kapacitu 4300 mAh a podporuje rychlé 66W nabíjení, se kterým doplníte 70 % kapacity už za 20 minut. Operačním systémem je Android 11 s nadstavbou MagicUI, samozřejmě včetně služeb Googlu. Během příštího roku se počítá s aktualizací na nejnovější Android 12.

HONOR 50: Launch Event CZ/SK/HU

Hlavní fotoaparát na zadní straně se pyšní rozlišením 108 Mpx, světelností f/1.9 a velikostí čipu 1/1.52“. Sekundují mu 8Mpx širokoúhlý objektiv se světelností f/2.2 a známá dvojice makro/bokeh s rozlišením 2 Mpx. Na přední straně má své místo 32Mpx selfie kamerka.

Limitovaná edice: kryty Preciosa nikde nekoupíte

Jen několik kusů limitované kolekce krytů pro Honor 50 zdobí nádherný broušený český křišťál původní české značky Preciosa. Křišťálové údolí na pomezí Jizerských a Lužických hor je už přes 300 let domovem českého křišťálu, ceněného pro nejvyšší kvalitu ručního zpracování. Z něj pak mistři skláři vytvořili vůbec první broušený kámen na světě, první majestátní lustr, první křišťálový šperk nebo dokonalou skleněnou perličku.

Honor preciosa

Kryty této kolekce prošly náročným testováním a dostaly certifikaci proti odlepení kamínků i proti potu. Na každém krytu najdete celkem 45 kamínků českého křišťálu v barevném provedení light peach o velikosti SS 3. Pokud vyhrajete, získáte opravdu unikátní pouzdra, která se navíc nikde nedají koupit, výrobce je používá pouze na marketingové aktivity.

Co musíte udělat, abyste výhru získali? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky. Z došlých správných odpovědí skript vygeneruje jednoho výherce, který získá telefon Honor 50 v barvě Midnight Black (6 GB RAM/128 GB) společně se dvěma unikátními kryty z limitované edice české značky Preciosa. Své odpovědi můžete odesílat do pátku 17. prosince, 23:59 hodin.

Zvyšte svou šanci na výhru

Sledujte SMARTmanii na Instagramu a zvyšte svou šanci na výhru. Pokud nás už sledujete, nebo začnete sledovat na Instagramu, napište do soutěžního formuláře své uživatelské jméno. Tím získáte ke standardnímu soutěžnímu slotu ještě druhý, díky čemuž můžete znásobit svou šanci na výhru.

Soutěžní formulář

Soutěž již byla ukončena, výherce vyhlásíme v pondělí 20. prosince.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 15. prosince 2021, 07:00 hodin, do 17. prosince 2021, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 15. prosince 2021.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadanou soutěžní otázku a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerován jeden výherce, který získá smartphone Honor 50 v barvě Midnight Black (6 GB RAM/128 GB) + dva kryty z limitované edice Preciosa.

6. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu smartmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 14 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Svou šanci na výhru můžete zdvojnásobit, pokud začnete sledovat profil smartmania.cz na Instagramu. V tomto případě je nutné do soutěžního formuláře vyplnit vaše jméno na Instagramu, abychom mohli ověřit, zda náš profil skutečně sledujete. Díky tomu získáte k jednomu standardnímu soutěžnímu slotu jeden další navíc.

9. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail), budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

11. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

12. V případě, že výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

13. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže či za doručení zprávy o výhře.

14. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Autor článku
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku