Domů » Články » Tyhle tapety nesmí ve vašem Samsungu Galaxy S10 chybět. Využívají výřezu v displeji

Tyhle tapety nesmí ve vašem Samsungu Galaxy S10 chybět. Využívají výřezu v displeji

Právě dnes se v České republice a na Slovensku začaly oficiálně prodávat smartphony Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+, i když někteří prodejci jej zákazníkům nabízeli už od včerejšího dne. Letošní vlajkové modely se těší velmi vysoké popularitě, o čemž svědčil i vysoký zájem v rámci předobjednávek. Ostatně ani my jsme v našich recenzích Samsungu Galaxy S10+ a Galaxy S10e nešetřili slovy chvály.

Výřez v displeji se dá díky nápaditým tapetám vtipně zamaskovat :-)

Výrobce se u letošní řady rozhodl selfie kameru zamaskovat do praktického výřezu v displeji, u Galaxy S10e a Galaxy S10 jde o klasický kruhový otvor, naopak Galaxy S10+ má kvůli duální selfie kamerce výřez oválného tvaru. Tohoto designového prvku se rozhodl využít i grafik Matt B z Polska, který na svém Twitteru pravidelně publikuje originální tapety, které pracují právě s výřezem.

Ten je většinou zakomponovaný do nějaké grafiky a v reálu tapeta působí opravdu originálním a vtipným dojmem, a navíc výřez elegantně maskuje. Všechny tapety si můžete prohlédnout v naší galerii, pro stažení v plném rozlišení využijte odkazů pod galeriemi.

Nejvíce obrázků (20) je k dispozici pro Galaxy S10e a Galaxy S10, pro Galaxy S10+ jsme aktuálně našli devět tapet.

Jak tapetu do telefonu stáhnout?

Níže pod galerií najdete odkazy na jednotlivé soubory – po kliknutí se vám tapeta otevře v novém okně prohlížeče. Podržte na ní prst, dokud se neobjeví nabídka; zde vyberte Stáhnout obrázek. Pak už jen stačí přejít do Galerie do složky Stažené a u tapety přes tlačítko se třemi tečkami v pravém horním rohu vybrat Nastavit jako pozadí.

Tapety pro Samsung Galaxy S10+

Odkazy pro stažení jednotlivých tapet pro Galaxy S10+ v plném rozlišení

Tapety pro Samsung Galaxy S10 a S10e

Odkazy pro stažení jednotlivých tapet pro Galaxy S10e/S10 v plném rozlišení

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JP23
Uživatel
JP23
Offline

Moc hezké. K dokonalosti stačí, aby v příští generaci Samsung umístil ten foťák přibližně doprostřed displeje a fanouškovská tvořivost nebude mít mezí. A nebude to vypadat všechno najedno brdo.

A na ten zbytek samozřejmě serepes.

shepii
Uživatel
shepii
Offline

Neboj, až s otvorem přijde za pár let Apple, tak se taky dočkáš podobných tapet. :)

JP23
Uživatel
JP23
Offline

shepii, chápu, že bez Applu si ani neulevíš na wc, ale zkus se zamyslet (ja vím, ve tvém případě neco jako „zkus vlezt do teleportu“) nad tím proč jsou ty displeje tahle zmršené – ať už protažením do rohů anebo dírou a pomož mi pomoct pochopit, jaká inovace by měla Apple dohnat k tomu, aby jedno zmršení nahradil jiným. Protože v důsledku je úplně jedno jestli výřez nebo díra, jedno i druhé je tam kvůli selfie kameře.

Martin123
Uživatel
Martin123
Offline

To je demence ??