TOPlist

Tyhle tapety nesmí ve vašem Samsungu Galaxy S10 chybět. Využívají výřezu v displeji

Galaxy S10+ tapeta výřez

Právě dnes se v České republice a na Slovensku začaly oficiálně prodávat smartphony Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+, i když někteří prodejci jej zákazníkům nabízeli už od včerejšího dne. Letošní vlajkové modely se těší velmi vysoké popularitě, o čemž svědčil i vysoký zájem v rámci předobjednávek. Ostatně ani my jsme v našich recenzích Samsungu Galaxy S10+ a Galaxy S10e nešetřili slovy chvály.

Výrobce se u letošní řady rozhodl selfie kameru zamaskovat do praktického výřezu v displeji, u Galaxy S10e a Galaxy S10 jde o klasický kruhový otvor, naopak Galaxy S10+ má kvůli duální selfie kamerce výřez oválného tvaru. Tohoto designového prvku se rozhodl využít i grafik Matt B z Polska, který na svém Twitteru pravidelně publikuje originální tapety, které pracují právě s výřezem.

Ten je většinou zakomponovaný do nějaké grafiky a v reálu tapeta působí opravdu originálním a vtipným dojmem, a navíc výřez elegantně maskuje. Všechny tapety si můžete prohlédnout v naší galerii, pro stažení v plném rozlišení využijte odkazů pod galeriemi.

Nejvíce obrázků (20) je k dispozici pro Galaxy S10e a Galaxy S10, pro Galaxy S10+ jsme aktuálně našli devět tapet.

Jak tapetu do telefonu stáhnout?

Níže pod galerií najdete odkazy na jednotlivé soubory – po kliknutí se vám tapeta otevře v novém okně prohlížeče. Podržte na ní prst, dokud se neobjeví nabídka; zde vyberte Stáhnout obrázek. Pak už jen stačí přejít do Galerie do složky Stažené a u tapety přes tlačítko se třemi tečkami v pravém horním rohu vybrat Nastavit jako pozadí.

Tapety pro Samsung Galaxy S10+

Odkazy pro stažení jednotlivých tapet pro Galaxy S10+ v plném rozlišení

Tapety pro Samsung Galaxy S10 a S10e

Odkazy pro stažení jednotlivých tapet pro Galaxy S10e/S10 v plném rozlišení

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku