Domů » Bleskovky » O Samsung Galaxy S10 je zájem. Poptávka oproti loňskému modelu je více než dvojnásobná

O Samsung Galaxy S10 je zájem. Poptávka oproti loňskému modelu je více než dvojnásobná

Samsung může slavit – o jubilejní model Galaxy S10 je v České republice obrovský zájem; podle vyjádření českého zastoupení dokonce nejvyšší v historii celé modelové řady Galaxy S. Přesná čísla Samsung logicky nezveřejňuje, nicméně podle tiskové zprávy je počet zákazníků, kteří si do dnešního dne Galaxy S10 předobjednali, je v porovnání s loňským modelem Galaxy S9 více než dvojnásobný. Největší zájem je o variantu Galaxy S10+ se 128 GB vnitřní paměti, z barev vede klasická černá, následovaná zelenou a bílou.

Samsung Galaxy S10

„Myslím, že jsme se letos více než jindy strefili do mobilního vkusu Čechů. A také nabídli atraktivní předobjednávkový benefit v podobě bezdrátových sluchátek zdarma. Aktuální počet předobjednávek na Galaxy S10 je tak nejvyšší za celou historii série Galaxy S,“ uvedl Tomáš Balík, ředitel mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: „Skvěle se prodávají vyšší paměťové varianty: telefony S10 s kapacitou 512 GB nebo 1 TB tvoří už více než pětinu z celkového počtu předobjednávek. Trend větších displejů a pamětí tedy není jen modlou výrobců, ale realitou.“

Nepřehlédněte: recenzi Samsungu Galaxy S10+ si můžete přečíst zde, a máme pro vás také test nejlevnějšího Galaxy S10e.

Do zítra můžete využít předobjednávek se sluchátky v hodnotě 3 999 Kč zdarma

Rekordnímu zájmu napomáhá i právě probíhající akce. Když si totiž novinku S10 nebo S10+ (na Galaxy S10e se tato nabídka nevztahuje) zákazník předobjedná do čtvrtka 7. března, jako dárek získá bezdrátová sluchátka Galaxy Buds v hodnotě 3 999 Kč.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments