Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S10 nabídne ultra tenké rámečky a speciální noční režim

Samsung Galaxy S10 nabídne ultra tenké rámečky a speciální noční režim

Čím více se blíží představení nové vlajkové lodi od Samsungu, tím více sílí také spekulace ohledně jeho podoby a funkcí. V benchmarcích se objevily tři varianty Galaxy S10, o kterých se spekuluje už delší dobu. Co se z nich na základě rozlišení podařilo zjistit je poměr stran u budoucích telefonů, které by mělo činit 19:9. To napovídá, že se rámečky budou minimální a že se snad dočkáme také „díry“ v displeji, neboť Samsung je znám svým odporem k výřezům.

Samsung Galaxy S10 s vylepšeným nočním režimem

To ale není vše. Web XDA Developers podrobně prozkoumal také nové rozhraní One UI, kterým se Samsung chystá nahradit současné prostředí svých telefonů. V něm objevil u fotoaparátu také speciální režim s názvem Bright Night, který by měl odpovídat podobné funkci od konkurence (Huawei Mate 20 Pro či Google Pixel 3), tedy razantnímu vylepšení fotografií v horších světelných podmínkách.

Samsung Galaxy S10 a S10+: vše, co zatím víme

Samotný Samsung tento režim ve zdrojových kódech One UI popisuje jako „vyfocení několika snímků a jejich spojení pro zajištění jasnější a čistější fotografie bez použití přisvětlovací diody,“ což je přesně to samé, co u svých top modelů používá Huawei a Google. Jako první se podobný režim objevil u Huawei P20 Pro. Nové Samsungy se mají představit na veletrhu MWC v Barceloně příští rok, kde samozřejmě nebude chybět ani naše redakce.

Podívejte se, jak v noci fotí Huawei Mate 20 Pro. Podobné snímky by se mohl naučit produkovat i Galaxy S10.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments