Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S10 na nových renderech vypadá fantasticky

Samsung Galaxy S10 na nových renderech vypadá fantasticky

Na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky CES 2019 je k vidění mnoho nových technologií, televizí, počítačů i telefonů. Nových vlajkových lodí od jihokorejského Samsungu se zde však nedočkáme. Místo toho si budeme muset vystačit s neoficiálním rendery, které ukazují, jak by takový model Galaxy S10 mohl vypadat.

Samsung Galaxy S10 & S10+ Concept

Na svědomí je má grafický designér Muhsin M. Belaal. Pochopitelně se jedná o jeho osobní představu, jak by připravovaný telefon mohl vypadat, inspirací mu ale byly všechny doposud uniklé informace. Pokud by se však finální vzhled přiblížil tomuto zdařilému konceptu, vůbec bychom se nezlobili.

Před pěti dny se na internetu objevila vůbec první fotografie testovacího prototypu Galaxy S10. Ten by měl nabídnout reproduktor v displeji či selfie kamerku zasazenou do malého výřezu v displeji. Větší Galaxy S10+ nabídne duální selfie kamerku s nepatrně větším oválným výřezem. Níže naleznete další rendery od serveru PhoneArena, které by k reálnému produktu mohly mít velice blízko.

V našem katalogu také najdete předběžné hardwarové parametry Galaxy S10 a Galaxy S10+. Celkem by telefon mohl existovat až v pěti variantách včetně odlehčené Lite. Dvě z nich by se měly pyšnit podporou 5G sítí.

Takto by měl vypadat Samsung Galaxy S10 lite
Takto by měl vypadat Samsung Galaxy S10 Lite

Oficiálního představení bychom se stejně jako v minulých letech měli dočkat den před zahájením Mobile World Congressu v Barceloně, což podle kalendáře připadá na neděli 24. února.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments