Domů » Recenze » Recenze Honor 8 Pro: pryč s předsudky, tohle se povedlo

Recenze Honor 8 Pro: pryč s předsudky, tohle se povedlo

Mladá značka Honor, patřící čínské společnosti Huawei, se snaží se aktivně operovat na evropských trzích a dlužno dodat, že se jí to daří velice dobře. Výrobce má ve svém portfoliu již poměrně velké množství povedených telefonů lákajících solidním zpracováním a pěknými parametry ve spojení se zajímavou cenou. Na našem trhu výrobce slavil úspěchy především s modely Honor 7 Lite (recenze) a Honor 8 (recenze).

Nyní se nám do redakce dostal nástupce loňského vlajkového modelu, který nejenže se může chlubit výbornou konstrukcí, velkým displejem s jemným rozlišením a povedeným fotoaparátem, ale také ostatními parametry, které rozhodně nezaostávají za vlajkovými modely konkurenčních velkých výrobců. Dámy a pánové, přivítejte Honor 8 Pro.

Video recenze Honor 8 Pro

Honor 8 Pro: recenze

Za zpracování by se nestyděl ani Apple

Kov je poslední dobou u výrobců mobilních telefonů velice oblíbeným materiálem, a to je dobře. Šasi Honoru 8 Pro je díky kovové konstrukci velice pevné a vy se tak nemusíte bát, že by se telefonu něco stalo. Každý pád si ale bude telefon pamatovat – na našem testovaném kousku je lehce odřený roh a pod modrou barvou na vás čeká pravá barva hliníku, tedy šedivá.

honor8pro

Zařízení jako celek působí velice solidním dojmem a při držení máte pocit, že svíráte v dlani pořádný kus hardwaru. Zpracování je precizní a nestyděl by se za něj ani sám velký Apple. Mému oku neuniknou žádné detaily, a přesto jsem jedinou vadu našel pouze u přední kamerky, která má průhledný výřez mírně posunutý vůči čočce a duální přisvětlovací dioda není zcela v rovině. Jinak je vše tak, jak má být, dílenskému zpracování není téměř co vytknout.

honor8pro_3

Za robustností celého zařízení stojí také jeho velikost, přesné rozměry činí 157 x 77,5 x 7 mm a hmotnost se zastavila na adekvátních 184 gramech. Telefon vám zkrátka o sobě v kapse u kalhot dá vědět.

Pochvalu si zaslouží také postranní tlačítka, která jsou, stejně jako tělo telefonu, z kovu a jejich stisk je příkladný – zapínací tlačítko je navíc odlišeno zdrsněným povrchem. Ani po několika dnech jsem si však nemohl zvyknout na umístění kolébky na ovládání hlasitosti, mně osobně by více vyhovovala na levé straně telefonu, nikoliv ihned nad tlačítkem na zapnutí, vypnutí a probuzení telefonu z režimu spánku. Vše je ale o zvyku a preferencích uživatele.

Čtečka otisků prstů s podporou gest

Zadní strana telefonu je okupována dvojicí fotoaparátů, dvoutónovou přisvětlovací diodou, dvěma plastovými proužky, pod kterými se nachází antény, a čtečkou otisků prstů. Čtečky Huawei, respektive Honor, umí. Je rychlá, přesná a s rozpoznáváním mého prstu jsem neměl žádný větší problém.

honor8pro_2

Ačkoliv nejsou její reakce tak svižné jako v případě Huawei P10, nad iPhony by v rychlosti stoprocentně vyhrála a k tomu navíc podporuje i řadu gest. Tahem shora dolů vysunete horní lištu, tahy zleva doprava a naopak se můžete posouvat mezi fotkami a přidržením prstu na čtečce při zvonícím alarmu nebo při příchozím hovoru vypnete alarm či přijmete hovor. Povedené.

Nezapomnělo se ani na infraport

V neposlední řadě se na telefonu nachází 3,5mm jack, konektor pro nabíjení USB-C a hlasitý mono reproduktor, jehož zvukový přednes je na výborné úrovni. Zvuk je výrazný a absence druhého reproduktoru vám nebude dělat vrásky na čele. Výrobce musím pochválit také za přítomnost infračerveného portu, kterým můžete ovládat drtivou většinu domácí elektroniky – televizory, klimatizace, set-top boxy, fotoaparáty, DVD přehrávače aj. Pro tyto účely je v telefonu připravena pěkně zpracovaná aplikace Inteligentní ovladač.

honor8pro_baleni

Pozastavit se však na chvíli musíme u přední strany telefonu, na které se kromě velkého displeje nachází 8Mpx selfie kamerka a jednobarevná stavová kontrolka umístěná ve sluchátku. Ta je mimochodem dobře viditelná i v různých úhlech. Ze všeho nejvíce, a zejména u námi testované modré varianty, se mi však líbil lesklý rámeček okolo displeje. Oproti praktické matné zadní straně působí velmi luxusně, celkovému vzhledu tak prospívá a mírně jej ozvláštňuje.

Velký displej s jemným rozlišením

Přední straně vévodí mimořádně velký 5,7palcový displej s rozlišením 1 440 x 2 560 pixelů, výsledná jemnost tedy činí pěkných 515 bodů na palec. Ačkoliv je displej obrovský, rozměry celého telefonu jsou díky malým rámečkům okolo velice příjemné a například při porovnání s iPhonem 7 Plus od Applu s 5,5palcovým displejem je námi testovaný Honor ve všech směrech menší. Pro srovnání, rozměry iPhonu jsou 158.2 x 77.9 x 7.3 mm, zatímco rozměry Honoru 8 Pro 157 x 77.5 x 7 mm.

honor8pro

Barevné podání i pozorovací úhly jsou skvělé a řadí se mezi špičku. Displej je vyrobený technologií LTPS (Low Temperature Poly-Silicon), díky čemuž má nižší spotřebu elektrické energie při zachování svítivosti a barevného podání. Velice pěkně vypadá také černá, a to i při nastavení maximálního jasu.

honor8pro_7

Čitelnost displeje na přímém slunci si zaslouží pochvalu a vynikající je také minimální jas, se kterým nebudete mít při používání telefonu před spaním či v noci žádný problém. V nastavení je navíc dostupný režim komfortního čtení, který odfiltruje modré světlo a uleví vašim očím při dlouhém pozorování obrazovky. Pokud by vám už tak výborně nastavené barevné podání displeje nevyhovovalo, teplotu barev si můžete sami doopravit v nastavení obrazovky.

Výkonná bestie se 6 GB RAM

Hardware je jedním slovem „pecka“. Uvnitř zařízení tepe nejvýkonnější procesor z dílny Huawei, konkrétně se jedná o osmijádrový HiSilicon Kirin 960 se čtyřmi jádry Cortex-A73 taktovanými na 2,4 GHz a čtyřmi úspornými jádry Cortex-A53 tikajícími na frekvenci 1,8 GHz. Grafický výkon obstarává Mali-G71 MP8.

Podstatná je také velikost paměti RAM. Její kapacita se zastavila na úctyhodné hodnotě 6 GB a jako celek spolu s výkonným čipsetem vytváří z telefonu opravdové monstrum. S hraním žádné současné hry nebudete mít problém, vyzkoušel jsem například UNKILLED, Traffic Rider, Vainglory či Implosion – Never Lose Hope. Vše běželo plynule a bez záseků. Ne všechny hry mi ale fungovaly. Problém jsem zaznamenal například u Zombie Smash.

honor8pro_5

Jinak tomu není ani v uživatelském prostředí, telefon reagoval na všechny mé akce okamžitě a velice dobře je na tom také správa RAM paměti. Telefon si udržel v paměti při životě až 25 aplikací najednou, mezi kterými šlo bleskurychle přepínat. Za optimalizaci nezbývá než výrobce pochválit. Problémy se ale nevyhnuly některým aplikacím. Tak například Viber se mi podařilo spustit až napočtvrté a podivně se chovaly i notifikace. Facebook Messenger, Viber či Instagram mě mnohdy na příchozí zprávy/stavy vůbec neupozorňovaly. Upozornění přišlo až ve chvíli, kdy jsem probudil telefon nebo dokonce aplikaci zapnul. Jinak jsem byl ale spokojen a tyto nedostatky snad odstraní některá z nadcházejících aktualizací.

Co se úložného prostoru týče, pro uživatelská data je připraveno 64GB vnitřní úložiště, ze kterého si systém ukousne přibližně 14 GB – vám tedy zbyde rovných 50 GB. Pokud by vám to bylo málo, prostor lze rozšířit microSD kartou, případně můžete paměťovou kartu zaměnit za druhou SIM, telefon má hybridní slot.

Výdrž vás potěší, a rychle se nabíjí

Uživatelsky nevyměnitelná baterie má kapacitu 4 000 mAh, což značí, že by telefon mohl nějaký ten den vydržet. Praxe opravdu taková je a telefon dokáže při jemnějším používání vydržet i tři dny. Při běžném používání budete připojovat telefon na nabíječku každý druhý den. Pokud mu ale dáte opravdu zabrat a přes den si zahrajete i náročné hry, večer už budete muset baterii opět dobíjet, avšak ne z toho důvodu, že by byl zcela vybitý, jen by podobně náročné používání už další den nevydržel celý. Sečteno a podtrženo, výdrž jsem si v průběhu testování pochvaloval.

honor8pro_6

Dobrou zprávou je také podpora rychlého nabíjení, telefon ze 3 na 40 % nabijete za pouhých 30 minut, ze 3 na 90 % trvalo nabíjení 1 hodinu a 18 minut, plné nabití telefonu trvalo 1 hodinu a 34 minut. Dodávaný adaptér dokáže nabíjet ve třech režimech, a to při 5V a 2A, případně 4,5V a 5A nebo 5V a 4,5A.

Odladěný Android v líbivém kabátku

Zřejmě pro vás nebude žádným překvapením, že základním kamenem Honoru 8 Pro je Android ve verzi 7.0 Nougat. Jen letmý pohled na uživatelské prostředí vás však může pořádně zmást. Nadstavba je totiž poměrně vydatná a přítomnost nejnovějšího systému nemusíte hned zaregistrovat. To ale nepředstavuje žádné negativum, spíše naopak.

Nové Emotion UI ve verzi 5.1, které Huawei aktuálně používá u svých nejnovějších vlajkových modelů, je povedené, svižné, stabilní, intuitivní… no zkrátka je radost jej používat. Krom toho se v něm nachází řada nadstandardních funkcí.

Za zmínku stojí například funkce PrivateSpace, pomocí které si můžete oddělit soukromý život od toho pracovního. Pokud si do telefonu naskenujete dva prsty, každému otisku můžete přiřadit jiného uživatele. V praxi se dá funkce využít například tak, že odemknutí levým ukazováčkem načte telefon prostředí s vašimi soukromými daty a pravý ukazováček načte zase prostředí korporátní. Využití je mnoho – děti, manželka, milenka…

Další zajímavostí je tvorba screenshotů klouby prstů. Pouhým přejetím kloubu po telefonu můžete vytvořit screenshot libovolného tvaru, dvojím klepnutím pořídíte snímek celé obrazovky, dvojím silným klepnutím dvěma klouby spustíte nahrávání a silným klepnutím a nakreslením písmene S pořídíte posuvný snímek obrazovky. Vše funguje velice spolehlivě.

Do třetice se mi líbila možnost zmenšení displeje tahem po ovládacích tlačítkách. U 5,7palcového panelu přijde tato funkce vhod.

Fotoaparát a záznam videa

Jak jsem již na začátku recenze zmínil, Honor 8 Pro se pyšní dvojicí fotoaparátů. Oba dva mají rozlišení 12 Mpx, přičemž jeden z nich je monochromatický a dokáže fotit pouze ve stupních šedi, a ten druhý klasický barevný. Světelnost obou objektivů činí f/2.2 a výrobce bohužel ochudil telefon o optickou stabilizaci obrazu (OIS), k dispozici je „pouze“ EIS, tedy digitální stabilizace. Na druhou stranu potěší přítomnost laserového zaostřování.

Výsledné fotografie jsou za dobrých světelných podmínek velice pěkné – ostré, detailní, mají dobré barvy a celkově se fotoaparát řadí k těm lepším. S klesajícím světlem se bohužel objevuje výrazný šum, za což pravděpodobně může nízká světelnost objektivu (f/2.2).

Za zmínku dále stojí speciální 3D režim, se kterým můžete nasnímat jakýkoliv lidský obličej. Nutné ale je, aby se dotyčný nehýbal, měl za sebou málo objektů (nejlépe stěnu) a byl dobře nasvícen. V takovém případě jsou výsledky vynikající. Digitální obličej je poté doplněn o tělo (mužské nebo ženské), které můžete v aplikaci Huawei PaiPai upravovat. Na výběr je řada různých póz, oblečení, účesů a mimik. Výstupem pak může být export postavičky do GIFu nebo formátu pro 3D tisk.

Nad displejem naleznete 8Mpx selfie kamerku, která, podobně jako hlavní fotoaparát, pořizuje za dobrého světla obstojné fotografie. Výrobce navíc přichystal i několik režimů jako jsou například tzv. perfektní selfie, které se pokusí „vylepšit“ váš obličej vymazáním vrásek, anebo série osmi filtrů. Samozřejmostí je pak možnost natáčení videí, avšak pouze v HD rozlišení (1 280 x 720 pixelů).

4K video a podpora slowmotion

Dobře je na tom také video. Honor 8 Pro dokáže natáčet 4K videa (3 840 x 2160 px) při 30 snímcích za sekundu, případně Full HD videa s 60 snímky za sekundu a výsledky jsou za dobrého světla velice pěkné. Stejně jako v případě focení se i při natáčení výrazně zhoršuje kvalita videí za šera. Problémy jsem nezaznamenal ani v oblasti zaostřování – telefon si poradil se vším, a to včetně náhlých změn světla.

Honor 8 Pro: camera demo (4k)

O něco lépe se tváří monochromatický fotoaparát, který vytváří pěkné fotografie i za horších světelných podmínek. Výsledky sice nejsou tak působivé jako v případě Huawei P10 s fotoaparátem, na kterém se podílela světoznámá firma Leica, přesto stále vypadají velice obstojně.

Závěrečné hodnocení recenze Honor 8 Pro

Honor 8 Pro se prostě povedl a dá se říci, že předčil má očekávání. V těle menším, než má iPhone 7 Plus, se nachází 5,7palcový displej s velice jemným rozlišením a kvalita zpracování se, alespoň navenek, od zařízení Apple moc neliší. Pochvalu si zaslouží také použitý hardware, procesor zvládající veškeré úlohy na jedničku a 6GB porce RAM paměti, která je velkou třešničkou na dortu. Pominu-li menší problémy se některými hrami a aplikacemi, je Honor 8 Pro výborný telefon, kterému k dokonalosti chybí jen velmi málo.

Důležitým faktorem je také cena. Honor 8 Pro se na českém trhu bude prodávat od 1. května za 15 990 Kč. Připomeňme, že nedávno představený Huawei P10 (recenze) s podobnou výbavou vás vyjde na stejnou cenu, má však nižší rozlišení displeje, ale zase o něco hezčí design a kvalitnější fotoaparát s puncem značky Leica. Je proto otázkou, zda nebude Honor 8 Pro parazitovat právě na „pé desítce“, jelikož dostanete za méně peněz podobný, a v některých ohledech dokonce lepší, hardware.

Tip: podívejte se na Zboží.cz a zjistěte, kde tento produkt můžete pořídit za nejvýhodnější cenu

Nabízí se i srovnání s větším bráškou Huawei P10 Plus, který nabídne velice podobnou výbavu, ale za cenu atakující hranici 22 tisíc korun. Honor 8 Pro tak vychází ve srovnání s konkurencí velice dobře a vzhledem k jeho kvalitám a dobře nasazené ceně se jedná o trefu do černého.

Honor 8 Pro

8.3

design a zpracování

8.2/10

výkon a optimalizace

8.4/10

hardwarová výbava

8.1/10

kvalita fotografií a videa

8.2/10

výdrž baterie

8.6/10

Klady (+)

 • design a zpracování
 • rychlé nabíjení, dobrá výdrž
 • přijatelná cena
 • jemný displej
 • kvalita fotografií a videa
 • dostatečný výkon
 • základní VR brýle v balení
 • dualSIM, infraport, USB-C

Zápory (–)

 • absence voděodolnosti
 • kvalita fotografií v šeru
 • občasné pády aplikací
 • USB 2.0 standard na USB-C

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

42 komentářů

 1. Tolko porovnaní s iphonom v jednom clanku – to nedosiahol ani uni v diskusii

 2. Mobil co ma velikost panelaku a cenovku posazenou trochu moc vysoko. Za ty stejne penize clovek dostane S7/S7 Edge a to je jina liga

  • Dostane akorát vypalující se displej s nesmyslným tvarem, kde to zkreslování po stranách je po chvilce na obtíž, v porovnání s tímto honorem neodladěné a pomalé prostředí.

  • a jak dlouho jsi mel ten S7 (ne edge)? ja jen ze touchwiz uz davno neni ta pomalost, co driv

  • Ale stale to ani nahodou nestaci na telefony Hawei, Honor, lonsky honor 8 je daleko lepe odladeny nez S7

  • Prave proto sem napsal S7 lomeno S7 Edge, ale to nevadi. Neodladene prostedi, kazdy tomu rika jinak, ale uz ve videorecenzi bylo videt, jak je Honor 8PRO odladeny, kdyz aplikace se neukoncovaly a nenabehly napoprve. 16 000 dobra investice

  • S7 neni konkurent pro honor 8 pro vzhledem k totálně odlišné velikosti, proto zmiňuji jen edge. Právě když vezmu telefony od Samsungu do ruky, poznám okamžitě, že to není to, na co jsem zvyklý například z telefonu huawei mate9, htc 10, nebo iphonu 6-7.

  • edamame:
   Sposte lidem to nikdo nevysvetli, ze TW na S7 je uplne v pohode. Pokuzivam S7 od prvniho dne prodeje a zadny problem. Ale tak to je jasne, nekde nadava na Samsung, jiny na Apple ale vetsinou jsou to lide co ani jeden mobil nemeli v ruce a zavidi a musi si koupit tohle co je jeste vic predrazene. Zapory za ty prachy jsou hodne spatna vizitka

  • M.K.:
   A na co ses zvyklej z tecj mobilu, kdyz kazdy ma jine rozmery parametry a taky system (android a iOS)

  • Právě na tu svižnost a odladěnost a to bez ohledu na systém, u Samsungu je znát občasná neplynulost.

  • Za to na Honor 8 Pro dle videa vse slape jak ma a nic se neseka a plynule prechazi :-D Honor na hrad :-D :-D

  • mám Honor 8 64Gb a je to super telefon, nechápu jak někdo kdo ho nemá, může říct S7 je jiná liga…

  • mám Samsung Galaxy S7 32Gb a je to jina liga, nechápu jak někdo kdo ho nemá, může říct že Honor 8 64Gb je super mobil…

  • A proto jsou zde takováto srovnání, ze kterých je naprosto jasné, kde je pravda [odkaz]

  • Podle toho videa je videt jak neco nabiha rychleji na S7 a neco na Honoru 8, ale rozdil je minilamni. Takze cos tim videem chtel rict?? Fotak na Honoru 8 se ani omylem nerovna tomu na S7 a to nicim, IP??, S7 lepsi displej na VR, rychleji LTE, pri predobjednani VR zdarma, 200GB uloziste na onedrive, funkcni kryty, reprezentativni styl (uz chci videt jak zabodujes s Honorem na nejake dulezite schuzce pred klientem :-D ), Servis S7 (nemusis nikam chodit jen zavolas) Mozna me jeste neco napadne

  • Tam ani nejde o to jednotlivé nabíhání, ale právě o to procházení, scrolování a tak, kde je vidět lepší odladěnost honoru a to přesto, že je výkonově slabší. A když se potom veme ta dvojnásobná , za kterou se s7 prodávala, tak už to nelze ničím obhájit. Navíc displej honoru i po roce je stále stejný, samsungy už jsou vypálený.

  • Mám S7 přes rok a vypálení se nekoná. Tak kde je problém? Rychlost systému…menu pro vývojáře a změnit měřítko trvání animací a už jsme zase rychlostí někde jinde. Samsung to má nastavené na 1,5. Lze vypnout úplně….

  • To neznamana, ze kdyz to nevidite, nebo se vam to nestalo, ze se to jinym uzivatelum bezne nedeje. Ostatne neni treba si nic nalhavat, vzdyt na to Samsung sam upozornuje, vymena vypaleneho displeje je nejcastejsi zavada u jejich telefonu, tak ze problem to je.

  • mám Honor 8. Prostředí je velice dobře odladěné a po výkonové stránce nemám naprosto co vytknout. Příjemně mě překvapila i výdrž baterie. Jako velký nedostatek hodnotím absenci optické stabilizace, díky tomu jsou ta videa opravdu otřesná a z kvality fotek taky nejsem nadšený hlavně v horších světelných podmínkách (díky té stabilizaci). Kvalita zvukového výstupu je dost špatná, tak špatná že jsem si toho všiml i bez souběžného porovnávání. Navigace se občas chytá po poměrně dlouhé době.

   Bylo pro mě obrovské zklamání, že Honor 8 Pro používá starý foťák bez OIS. Tam opravdu nevidím jediný důvod proč si raději nekoupit P10ku, která má už konečně celkem kvalitní foťák i když na úplnou špičku pořád kousek chybí (hlavně u videa).. Když pádlo, tak už bych si přišetřil na Mate 9, který fotí výrazně lépe..

  • To je zajimave, ze si jen zminl displej a odladenost, ktera dle meho pouzivani je uplne v pohode a co ten zbytek co sem psal ten Honor snad ma?? Prave proto Honor stoji 16 000 a S7 taky.

  • Dle meho je pan Zachs objektivni a pan M.K. je jen ten co mel ty nejodladenejsi mobyly na svete Mate 9. HTC 10, iphone 6,7 a prove ptoto tyhle mobily vymenil za Honor 8, ktery nema ani pulko toho co ty jmenovane. Gratulace :-D

  • Ale to je tím, jak hloupě přemýšlíte, tak že je to opravdu jak píšete, podle vašeho.

  • M.K.:
   to je mozne. Jem me prijde, ze ste zadne jine mobily nez je HONOR 8 nemel, jinak normalni clovek prece neprejde ze MATE 9 na Nonor 8 a i iPhone 7 uz vubec ne.

  • Naopak, právě jediný honor z těchto telefonů jsem nemel, to ale neznamena ze nevim jak funguje.

 3. Jinde jsem četl, že se zadní kryt snadno poškrábe i při běžném používání, je to tak?

  • telefon mám od září, koupil jsem si k němu i originál obal od Huyawei a telefon je stále jako nový bez jediného škrábance a že si toho zažil.

  • Ten mobil byl oficialne predstaven tento mesic a ty uz ho mas od zari??? Ano :-D :-D :-D plates si Honor 8 a Honor 8 Pro. Nevadi :-D :-D :-D

  • To sis zřejmě spletl s honorem 8.

  • samozřejmě Honor 8, ne Pro, ale jelikož zadní strana loňské 8 vypadá taky velice citlivě na poškrabání a není tomu tak ,proto jsem reagoval. Jsou si na tom zlatém zrcadle vidět všechny otisky aĺe stačí ho přeleštit kapesníkem a telefon vypadá,jako bych ho právě vytáhl z krabice. Stejně jako sepsuli v recenzi Honor 6X, že se velice snadno poškrábe včetně displee, a realita je jiná.

  • Zátorák:
   Lepsi nereagovat. Jelikoz HONOR 8 je ze skla a NONOR 8 PRO je z kovu

 4. Ty VR bryle jsou hodne dobre. Uzse tesim na HONOR 9 PRO, to v baleni krom VR bude aj papirovy stylus, papirove pouzdro a papirove ochrane sklo.

 5. Mám Honor 8. Super telefon, ale co mi dost vadí je osekání Google Smart Lock, fakticky nejde využít.
  Zároveň s tím nelze využít otisk prstu spolu se znakem, ale jen PINem.
  Dost škoda když čtečka je jen vzadu, doam by bohatě stačilo, aby odblokoval Smartlock zamykání a stačilo by přejet po displeji pro odemknutí. Stejně tak by byl super knock code jako mají LG…

 6. Až na ten hybridní slot. To je největší nesmysl, který Honor telefony mají.

  • No těsně v závěsu jsou SW čudly, protože na velkou bradu se kvůli logu nevejdou HW čudly (a čtečka). Kvůli logu totálně rozbouraná ergonomie….

 7. Občasné padání aplikací? Jsou platformy kde se takové věci prostě nedějí. Lakovaný hliník se brzy prošoupe, za rok ten telefon bude na hození do koše – a o to asi jde.

 8. Taky ho mám je super a mel jsem i S7 myslim že jsou oba tel dobrý.Akorad Honor je celí za skla stačí aby trošku spadnul a vše je naněm hnedka vidět a ihned je rozbyty.Ale je mnohem víc elegantní.

 9. Samsung s7 a s7 edge jsou oba povedeni mobily jen s7 edge ma problem s displejem (ruzova cara – vada z vyroby) jinak prostredi se nesekalo ani po roce a pul pouzivani jen jednou dano do tovarniho nastaveni a co me mrzelo je ze samsung pomalu vypoustel aktualizaci na android 7. Pred tim jsem mel iphona 5,6,6s a ted mam 7 prechod ze samsungu 7edge tak mohu porovnat oba mobily. Musim uznat ze ani jeden s mobilu neni spatny ale u iphonu me neco okouzlivo a to ze i iphon 5 behal i poletech bez problemu ,pece o zakaznika a to samsungu se jeste nepovedlo. Zase iphon ma itunes a to je jako novy uzivatel porod a dela horsi fotky nez samsung. Ani jeden mobil neni spatny a kazdy zaujme necim jinym.

 10. To nedorucovani zprav whatsap a viber je kvuli nastaveni spotreby baterie, resil jsem to na honor 8. Na mobilnich datech se to chovalo stejne, na wifi to fungovalo bez problemu. Chtelo to jen najit v nastaveni a ted uz je to ok.

  • Xaver Jandura

   Děkuji, opravdu jsem to v nastavení našel a sypu si tedy popel na hlavu :-) Bylo to poměrně skryté.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).