Domů » Bleskovky » Oppo míří do Evropy. Dočkáme se i v České republice?

Oppo míří do Evropy. Dočkáme se i v České republice?

Společnost Oppo v úterý představila svůj vlajkový smartphone Find X, který je vzhledem ke svojí konstrukci značně unikátní. Jeho výrobci se podařilo vyrobit zařízení s maximálním využitím přední strany pro displej, a to díky originální vysouvací konstrukci.

Oppo Find X je smartphone budoucnosti. Nulové rámečky a unikátní mechanismus fotoaparátu

Současně s tímto telefonem oznámila čínská firma vstup na evropský trh, a to nikoliv jako úplný nováček v mobilním byznyse, ale jako aktuální „pětka“ na globálním trhu, jejíž telefony používá 200 milionů uživatelů, převážně v Asii.

Oppo Find X ve speciální edici nabídne karbon a plné dobití za 35 minut

V Evropě nejprve ve 4 vybraných zemích

První evropské země, kde budou smartphony Oppo oficiálně prodávány, budou Nizozemsko, Francie, Španělsko a Itálie, další země mají následovat.

Oppo bude v těchto zemích vytvářet vlastní pobočky, a to z 90 procent tvořené místními zaměstnanci. Zda se můžeme těšit i na e-shop pro všechny evropské země, jsme se zatím nedozvěděli. Každopádně na tuzemskou dostupnost smartphonu Oppo Find X a dalších si zřejmě budeme muset nějakou chvíli počkat. Čekání si můžete zatím ukrátit jedním z prvních unboxingů, stojí to za to.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. qwma (neregistrovaný)

  Už mi to nedá se nevyjádřit. Pane Karásku, nadpisy článku s otázkou do seriozní žurnalistiky nepatří! Je to tupé žebrání o proklik do článku, které se objevuje jen tady a degraduje smartmanii na úroveň Blesku (hlavně vaší osobou). Zamyslete se trochu nad sebou, děláte tu z toho ještě větší žumpu!

  • A ještě dat odpověď do thumbnailu????

  • Jakub Karásek

   Dobrý den, děkuji za komentář, bohužel nadpis není dílem mým, ale dílem editora; článek měl původně vyjít s nadpisem: „Oppo míří do Evropy, k nám se ale zřejmě podívá až později“.
   Já s podobou nadpisu také úplně nesouhlasím, ale bohužel to nemohu ovlivnit.

  • Michal (neregistrovaný)

   Na druhou stranu máš to zdarma, tak drž hubu???? Ten web taky z něčeho žít musí a nadpis vždy láká nejvíc. Navíc zrovna tato otázka je přeci legitimní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *