Domů » Bleskovky » Nové AirPods a omlazený MacBook Pro dorazí ještě letos, tvrdí uznávaný novinář

Nové AirPods a omlazený MacBook Pro dorazí ještě letos, tvrdí uznávaný novinář

Zatímco představení nového iPhonu 13 (mini) a iPhonu 13 Pro (Max) společně s hodinkami Watch 7 a levnějšími iPady už máme za sebou, v kuloárech se již čile spekuluje, které produkty představí Apple příště. Se svou trochou do mlýna přispěl také známý novinář z Bloombergu Mark Gurman.

airpods pro black background
Nové verze sluchátek AirPods se možná dočkáme ještě letos

Gurman tvrdí, že kalifornský gigant ještě v letošním roce představí nový MacBook Pro a sluchátka AirPods, nicméně zásadnější odhalení si Apple údajně nechá až na příští rok. V něm Gurman předpokládá představení několika nových produktů, mezi nimž jsou například AirPods Pro, redesignovaný iPad Pro, stolní počítač Mac Pro s čipsetem od Applu, redesignovaný MacBook Air, až tři nové modely chytrých hodinek Apple Watch a ještě mnohem více.

800 600 M1 MacBook Pro
Inovovaný MacBook Pro by se měl na trhu objevit ještě v tomto roce

Podle Gurmana a jeho spolupracovnice Debby Wu budou mít chystané AirPods Pro nové pohybové senzory pro měření fyzické aktivity, budou menší a možná také bez ikonické nožičky. V případě iPadu Pro dvojice odhaduje, že záda budou vyrobena ze skla, což umožní bezdrátové a reverzní nabíjení.

Některých produktů se máme dočkat ještě letos

Ve hře je dle Gurmana také ukázka headsetu s rozšířenou realitou, byť reálného produktu se máme dočkat nejdříve za dva až čtyři roky. Na to, jestli se některé z Gurmanových predikcí nakonec potvrdí, si budeme muset počkat minimálně do konce letošního roku.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Uznávání novináři vypustili poslední dobou tolik kachen, že by z toho mohli udělat hody pro celou vesnici.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).